Osiedle Letnie, Miały

Osiedle Letnie, Miały — gmina Wieleń, powiat czarnkowsko-trzcianecki, woj. wielkopolskie. 18 adresów, kod pocztowy 64-730.

Nazwa
Osiedle Letnie
Miejscowość
Miały SIMC 0532576
ULIC (TERYT)
54147
Gmina
Wieleń TERC 3002085
Powiat
czarnkowsko-trzcianecki
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-730
Numery
2 – 41

Adresy — Osiedle Letnie (18)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Letnie 264-73052.80386016.171569
Osiedle Letnie 364-73052.80391116.171371
Osiedle Letnie 564-73052.80398516.170913
Osiedle Letnie 964-73052.80414216.169649
Osiedle Letnie 1164-73052.80410116.171493
Osiedle Letnie 1564-73052.80416716.170962
Osiedle Letnie 1764-73052.80416716.172341
Osiedle Letnie 1964-73052.80429616.171634
Osiedle Letnie 2264-73052.80441316.170783
Osiedle Letnie 2464-73052.80435516.172548
Osiedle Letnie 2564-73052.80438916.172226
Osiedle Letnie 2664-73052.80446216.172035
Osiedle Letnie 2864-73052.80449116.171570
Osiedle Letnie 3564-73052.80482216.172796
Osiedle Letnie 3664-73052.80468216.172810
Osiedle Letnie 3764-73052.80474316.172522
Osiedle Letnie 3964-73052.80487016.171987
Osiedle Letnie 4164-73052.80507016.171649

Zabudowa — Osiedle Letnie, Miały

44,4%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
55,6%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 18 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Letnie

słabadostępność komunikacyjna (15 pkt)
626 mdo najbliższego przystanku
4linii w promieniu 800 m
626 mdo stacji kolejowej Miały
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Miały 2 perony/słupki626 mPKM1PKM2PKM4REG43 03:38–23:54
Miały 2 perony/słupki729 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 9Szkoła Podstawowa w Miałach, Miały ul. Powstańców Wielkopolskich 13, 64-730 Wieleń2, 3, 5, 9, 11, 15, 17, 19, 22, 24 … 41 (18 numerów)

Inne ulice — Miały

Wszystkie ulice: Miały →

Osiedle Letnie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Letnie w miejscowości Miały?

Wszystkie 18 adresy przy Osiedle Letnie (Miały) mają kod pocztowy 64-730.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Letnie (Miały)?

Identyfikator ULIC to 54147, a SIMC miejscowości Miały to 0532576. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0532576 + 54147.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Letnie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Letnie w miejscowości Miały zarejestrowano 18 punktów adresowych (numery od 2 do 41).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury