Osiedle Letnie, Wełnica

Osiedle Letnie, Wełnica — gmina Gniezno, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 53 adresy, kod pocztowy 62-200.

Nazwa
Osiedle Letnie
Miejscowość
Wełnica SIMC 0583697
ULIC (TERYT)
54147
Gmina
Gniezno TERC 3003032
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-200
Numery
2 – 64

Adresy — Osiedle Letnie (53)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Letnie 262-20052.56135317.646336
Osiedle Letnie 362-20052.56103617.646446
Osiedle Letnie 3a62-20052.56101317.646545
Osiedle Letnie 462-20052.56130517.646569
Osiedle Letnie 662-20052.56121817.646836
Osiedle Letnie 762-20052.56092517.646997
Osiedle Letnie 862-20052.56114617.647117
Osiedle Letnie 962-20052.56083617.647320
Osiedle Letnie 1062-20052.56107817.647359
Osiedle Letnie 1162-20052.56077217.648031
Osiedle Letnie 1262-20052.56099917.647941
Osiedle Letnie 12a62-20052.56106117.647962
Osiedle Letnie 1362-20052.56118917.648015
Osiedle Letnie 1662-20052.56158817.648347
Osiedle Letnie 1762-20052.56157017.647669
Osiedle Letnie 1862-20052.56142917.647316
Osiedle Letnie 1962-20052.56165717.647381
Osiedle Letnie 2062-20052.56149017.647064
Osiedle Letnie 2162-20052.56173517.647148
Osiedle Letnie 2262-20052.56161117.646607
Osiedle Letnie 2362-20052.56182917.646909
Osiedle Letnie 2762-20052.56241417.647439
Osiedle Letnie 2862-20052.56235317.647752
Osiedle Letnie 3062-20052.56184517.648315
Osiedle Letnie 3162-20052.56202217.648448
Osiedle Letnie 3262-20052.56217417.648507
Osiedle Letnie 3362-20052.56233917.648556
Osiedle Letnie 3462-20052.56254917.648608
Osiedle Letnie 3562-20052.56272417.648721
Osiedle Letnie 3662-20052.56288717.648730
Osiedle Letnie 3762-20052.56305917.648834
Osiedle Letnie 3862-20052.56324217.648840
Osiedle Letnie 3962-20052.56341717.648953
Osiedle Letnie 4062-20052.56354117.648537
Osiedle Letnie 4162-20052.56340517.648486
Osiedle Letnie 4262-20052.56320717.648389
Osiedle Letnie 4362-20052.56304517.648347
Osiedle Letnie 4462-20052.56287117.648243
Osiedle Letnie 4562-20052.56269317.648180
Osiedle Letnie 4662-20052.56250417.648076
Osiedle Letnie 4762-20052.56268317.647399
Osiedle Letnie 4962-20052.56306217.647534
Osiedle Letnie 5062-20052.56323017.647687
Osiedle Letnie 5162-20052.56339317.647812
Osiedle Letnie 5262-20052.56356517.647922
Osiedle Letnie 5362-20052.56372117.648021
Osiedle Letnie 5462-20052.56394817.648256
Osiedle Letnie 5562-20052.56423617.648413
Osiedle Letnie 5762-20052.56383017.648630
Osiedle Letnie 5862-20052.56417417.648833
Osiedle Letnie 6062-20052.56478117.648846
Osiedle Letnie 6262-20052.56432717.649445
Osiedle Letnie 6462-20052.56400217.649152

Zabudowa — Osiedle Letnie, Wełnica

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 52 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Letnie

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
255 mdo najbliższego przystanku
4,7 kmdo stacji kolejowej Gniezno
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wełnica I255 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wełnica 2 perony/słupki482 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wełnica n/ż 2 perony/słupki560 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Zespół Szkół w Jankowie Dolnym, Jankowo Dolne 9, 62-214 Jankowo Dolne2, 3, 3a, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 … 64 (53 numerów)

Inne ulice — Wełnica

Wszystkie ulice: Wełnica →

Osiedle Letnie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Letnie w miejscowości Wełnica?

Wszystkie 53 adresy przy Osiedle Letnie (Wełnica) mają kod pocztowy 62-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Letnie (Wełnica)?

Identyfikator ULIC to 54147, a SIMC miejscowości Wełnica to 0583697. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0583697 + 54147.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Letnie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Letnie w miejscowości Wełnica zarejestrowano 53 punkty adresowe (numery od 2 do 64).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury