Osiedle Strumykowe, Wełnica

Osiedle Strumykowe, Wełnica — gmina Gniezno, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 10 adresów, kod pocztowy 62-200.

Nazwa
Osiedle Strumykowe
Miejscowość
Wełnica SIMC 0583697
ULIC (TERYT)
54149
Gmina
Gniezno TERC 3003032
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-200
Numery
1 – 20a

Adresy — Osiedle Strumykowe (10)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Strumykowe 162-20052.55870517.652955
Osiedle Strumykowe 262-20052.55868917.653425
Osiedle Strumykowe 362-20052.55890717.653110
Osiedle Strumykowe 462-20052.55910017.653395
Osiedle Strumykowe 662-20052.55897217.653682
Osiedle Strumykowe 862-20052.55881717.653856
Osiedle Strumykowe 962-20052.55882417.654414
Osiedle Strumykowe 1062-20052.55908917.655002
Osiedle Strumykowe 1762-20052.55935517.654285
Osiedle Strumykowe 20a62-20052.55948217.656529

Zabudowa — Osiedle Strumykowe, Wełnica

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 9 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Strumykowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
168 mdo najbliższego przystanku
4,8 kmdo stacji kolejowej Gniezno
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wełnica 2 perony/słupki168 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wełnica IV Pętla378 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wełnica I659 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Jankówko I721 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Zespół Szkół w Jankowie Dolnym, Jankowo Dolne 9, 62-214 Jankowo Dolne1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 17, 20a

Inne ulice — Wełnica

Wszystkie ulice: Wełnica →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Strumykowe w miejscowości Wełnica?

Wszystkie 10 adresy przy Osiedle Strumykowe (Wełnica) mają kod pocztowy 62-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Strumykowe (Wełnica)?

Identyfikator ULIC to 54149, a SIMC miejscowości Wełnica to 0583697. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0583697 + 54149.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Strumykowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Strumykowe w miejscowości Wełnica zarejestrowano 10 punktów adresowych (numery od 1 do 20a).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury