Osiedle Kaptarz, Niepołomice

Osiedle Kaptarz, Niepołomice — gmina miejska Niepołomice, powiat wielicki, woj. małopolskie. 38 adresów, kod pocztowy 32-005.

Nazwa
Osiedle Kaptarz
Miejscowość
Niepołomice SIMC 0951675
ULIC (TERYT)
60489
Gmina
Niepołomice TERC 1219044
Powiat
wielicki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-005
Numery
1 – 40B

Adresy — Osiedle Kaptarz (38)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Kaptarz 132-00550.04092020.243205
Osiedle Kaptarz 1A32-00550.04091420.243087
Osiedle Kaptarz 232-00550.04018820.243456
Osiedle Kaptarz 2a32-00550.04032720.243310
Osiedle Kaptarz 332-00550.04045920.244675
Osiedle Kaptarz 3A32-00550.04044920.245155
Osiedle Kaptarz 3B32-00550.04046220.245424
Osiedle Kaptarz 432-00550.03888020.245452
Osiedle Kaptarz 532-00550.03926620.245386
Osiedle Kaptarz 5a32-00550.03952620.245183
Osiedle Kaptarz 632-00550.04191820.243997
Osiedle Kaptarz 6a32-00550.04197920.243713
Osiedle Kaptarz 732-00550.03957020.244802
Osiedle Kaptarz 7A32-00550.03984520.244616
Osiedle Kaptarz 7B32-00550.03973320.245235
Osiedle Kaptarz 932-00550.04078220.243649
Osiedle Kaptarz 1032-00550.04075520.243967
Osiedle Kaptarz 1132-00550.04033420.244230
Osiedle Kaptarz 1532-00550.03986220.243861
Osiedle Kaptarz 2232-00550.03860220.245385
Osiedle Kaptarz 2332-00550.03849520.244946
Osiedle Kaptarz 2432-00550.03881020.244760
Osiedle Kaptarz 2532-00550.03840920.244551
Osiedle Kaptarz 2632-00550.03835420.244294
Osiedle Kaptarz 3332-00550.03811520.245719
Osiedle Kaptarz 33A32-00550.03806320.245542
Osiedle Kaptarz 33B32-00550.03801720.245358
Osiedle Kaptarz 33C32-00550.03796820.245193
Osiedle Kaptarz 33D32-00550.03781520.245331
Osiedle Kaptarz 33E32-00550.03786720.245567
Osiedle Kaptarz 33F32-00550.03792120.245811
Osiedle Kaptarz 33G32-00550.03777920.245909
Osiedle Kaptarz 33H32-00550.03770620.245710
Osiedle Kaptarz 33J32-00550.03765220.245519
Osiedle Kaptarz 3532-00550.03760120.246058
Osiedle Kaptarz 4032-00550.03745920.247718
Osiedle Kaptarz 40A32-00550.03752020.249086
Osiedle Kaptarz 40B32-00550.03747120.249563

Zabudowa — Osiedle Kaptarz, Niepołomice

97,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
2,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 36 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Kaptarz

słabadostępność komunikacyjna (38 pkt)
540 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
3,5 kmdo stacji kolejowej Szarów
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Niepołomice Jazy 2 perony/słupki540 m21158 03:44–23:37
Niepołomice Słoneczna 2 perony/słupki734 m21158 03:45–23:36

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 20Szkoła Podstawowa Nr 4 w Niepołomicach, os. Osiedle Kaptarz 40, 32-005 Niepołomice1, 1A, 2, 2a, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5a … 40B (38 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Kaptarz, Niepołomice

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

9578 zł/m²miejscowość: Niepołomice · 255 transakcji
typowo 8531–11 421 zł/m², mediana ceny 637 508 zł, śr. 66,5 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
8631 zł/m²42
2025 I półr.
8456 zł/m²69
2025 II półr.
10 287 zł/m²73
2026 I półr.
10 397 zł/m²69

Inne ulice — Niepołomice

Wszystkie ulice: Niepołomice →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Kaptarz w miejscowości Niepołomice?

Wszystkie 38 adresy przy Osiedle Kaptarz (Niepołomice) mają kod pocztowy 32-005.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Kaptarz (Niepołomice)?

Identyfikator ULIC to 60489, a SIMC miejscowości Niepołomice to 0951675. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0951675 + 60489.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Kaptarz?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Kaptarz w miejscowości Niepołomice zarejestrowano 38 punktów adresowych (numery od 1 do 40B).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury