Osiedle Robotnicze, Niepołomice

Osiedle Robotnicze, Niepołomice — gmina miejska Niepołomice, powiat wielicki, woj. małopolskie. 23 adresy, kod pocztowy 32-005.

Nazwa
Osiedle Robotnicze
Miejscowość
Niepołomice SIMC 0951675
ULIC (TERYT)
55895
Gmina
Niepołomice TERC 1219044
Powiat
wielicki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-005
Numery
1 – 23

Adresy — Osiedle Robotnicze (23)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Robotnicze 132-00550.03510020.210929
Osiedle Robotnicze 232-00550.03502920.210483
Osiedle Robotnicze 2a32-00550.03513020.210123
Osiedle Robotnicze 532-00550.03550920.210023
Osiedle Robotnicze 632-00550.03545120.210480
Osiedle Robotnicze 6A32-00550.03559520.210470
Osiedle Robotnicze 832-00550.03576620.211155
Osiedle Robotnicze 932-00550.03595420.211145
Osiedle Robotnicze 9A32-00550.03603020.211149
Osiedle Robotnicze 1032-00550.03605920.210873
Osiedle Robotnicze 1132-00550.03617520.210336
Osiedle Robotnicze 1232-00550.03625920.209852
Osiedle Robotnicze 1332-00550.03632120.209308
Osiedle Robotnicze 1432-00550.03597720.209646
Osiedle Robotnicze 1532-00550.03592620.209950
Osiedle Robotnicze 1632-00550.03589520.210250
Osiedle Robotnicze 1732-00550.03585520.210540
Osiedle Robotnicze 1832-00550.03584120.210821
Osiedle Robotnicze 1932-00550.03570520.209851
Osiedle Robotnicze 19A32-00550.03569020.209677
Osiedle Robotnicze 2032-00550.03549920.209274
Osiedle Robotnicze 2232-00550.03575420.209217
Osiedle Robotnicze 2332-00550.03585720.209256

Zabudowa — Osiedle Robotnicze, Niepołomice

91,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
8,7%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 23 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Robotnicze

średniadostępność komunikacyjna (188 pkt)
279 mdo najbliższego przystanku
3linii w promieniu 800 m
2,8 kmdo stacji kolejowej Staniątki
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek279 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Grunwaldzka I283 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepołomice Rynek 2 perony/słupki532 m211221301177 04:26–23:47
Niepołomice Dworzec 4 perony/słupki547 m211221301177 04:28–23:45
Elektrotermia599 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bez Nazwy 2 perony/słupki681 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepołomice VI757 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepołomice Kościuszki771 m22130161 04:36–23:32

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, ul. Zamkowa 4, 32-005 Niepołomice1, 2, 2a, 5, 6, 6A, 8, 9, 9A, 10 … 23 (23 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Robotnicze, Niepołomice

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

9578 zł/m²miejscowość: Niepołomice · 255 transakcji
typowo 8531–11 421 zł/m², mediana ceny 637 508 zł, śr. 66,5 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
8631 zł/m²42
2025 I półr.
8456 zł/m²69
2025 II półr.
10 287 zł/m²73
2026 I półr.
10 397 zł/m²69

Inne ulice — Niepołomice

Wszystkie ulice: Niepołomice →

Osiedle Robotnicze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Robotnicze w miejscowości Niepołomice?

Wszystkie 23 adresy przy Osiedle Robotnicze (Niepołomice) mają kod pocztowy 32-005.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Robotnicze (Niepołomice)?

Identyfikator ULIC to 55895, a SIMC miejscowości Niepołomice to 0951675. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0951675 + 55895.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Robotnicze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Robotnicze w miejscowości Niepołomice zarejestrowano 23 punkty adresowe (numery od 1 do 23).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury