Banie, Piwniczna-Zdrój

Banie, Piwniczna-Zdrój — gmina miejska Piwniczna-Zdrój, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. 20 adresów, kod pocztowy 33-350.

Nazwa
Banie
Miejscowość
Piwniczna-Zdrój SIMC 0961768
ULIC (TERYT)
27136
Gmina
Piwniczna-Zdrój TERC 1210134
Powiat
nowosądecki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
33-350
Numery
1 – 46

Adresy — Banie (20)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Banie 133-35049.44797220.723063
Banie 233-35049.44813220.721101
Banie 433-35049.44862020.723950
Banie 533-35049.44864420.724381
Banie 633-35049.44965420.730893
Banie 733-35049.44828720.723145
Banie 833-35049.44808120.723123
Banie 1033-35049.44735420.723452
Banie 1133-35049.44839020.724666
Banie 1233-35049.44826420.724430
Banie 2233-35049.44911320.720610
Banie 2333-35049.44872320.720265
Banie 2533-35049.44940520.722134
Banie 30A33-35049.44932120.722986
Banie 3133-35049.44888920.721061
Banie 3333-35049.44915420.722084
Banie 3633-35049.44918720.723734
Banie 3833-35049.44947320.724082
Banie 4533-35049.44837720.721856
Banie 4633-35049.44816020.721271

Zabudowa — Banie, Piwniczna-Zdrój

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 19 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Banie

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Rynek 11, 33-350 Piwniczna-Zdrój1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12 … 46 (20 numerów)

Inne ulice — Piwniczna-Zdrój

Wszystkie ulice: Piwniczna-Zdrój →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Banie w miejscowości Piwniczna-Zdrój?

Wszystkie 20 adresy przy Banie (Piwniczna-Zdrój) mają kod pocztowy 33-350.

Jaki jest kod ULIC ulicy Banie (Piwniczna-Zdrój)?

Identyfikator ULIC to 27136, a SIMC miejscowości Piwniczna-Zdrój to 0961768. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0961768 + 27136.

Ile budynków z adresem jest przy Banie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Banie w miejscowości Piwniczna-Zdrój zarejestrowano 20 punktów adresowych (numery od 1 do 46).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury