Błankowa, Piwniczna-Zdrój

Błankowa, Piwniczna-Zdrój — gmina miejska Piwniczna-Zdrój, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. 12 adresów, kod pocztowy 33-350.

Nazwa
Błankowa
Miejscowość
Piwniczna-Zdrój SIMC 0961768
ULIC (TERYT)
27142
Gmina
Piwniczna-Zdrój TERC 1210134
Powiat
nowosądecki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
33-350
Numery
1 – 17

Adresy — Błankowa (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Błankowa 133-35049.43317120.666581
Błankowa 233-35049.43322820.664390
Błankowa 433-35049.43344520.665058
Błankowa 533-35049.43174820.662222
Błankowa 633-35049.43327820.660202
Błankowa 733-35049.43567220.662762
Błankowa 933-35049.43217020.661107
Błankowa 1033-35049.43219520.661370
Błankowa 1133-35049.43438520.661634
Błankowa 1533-35049.43298420.667013
Błankowa 1633-35049.43261520.666573
Błankowa 1733-35049.43326320.666090

Zabudowa — Błankowa, Piwniczna-Zdrój

90,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
9,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 11 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Błankowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
639 mdo najbliższego przystanku
3,9 kmdo stacji kolejowej Piwniczna
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Szczawnicka Szkoła 2 perony/słupki639 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa Nr 2, inne Kosarzyska 23, 33-350 Piwniczna-Zdrój1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 17

Inne ulice — Piwniczna-Zdrój

Wszystkie ulice: Piwniczna-Zdrój →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Błankowa w miejscowości Piwniczna-Zdrój?

Wszystkie 12 adresy przy Błankowa (Piwniczna-Zdrój) mają kod pocztowy 33-350.

Jaki jest kod ULIC ulicy Błankowa (Piwniczna-Zdrój)?

Identyfikator ULIC to 27142, a SIMC miejscowości Piwniczna-Zdrój to 0961768. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0961768 + 27142.

Ile budynków z adresem jest przy Błankowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Błankowa w miejscowości Piwniczna-Zdrój zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 1 do 17).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury