Aleja Kasztanowa, Spytkowice

Aleja Kasztanowa, Spytkowice — gmina Spytkowice, powiat wadowicki, woj. małopolskie. 9 adresów, kod pocztowy 34-116.

Nazwa
Aleja Kasztanowa
Miejscowość
Spytkowice SIMC 0067895
ULIC (TERYT)
40374
Gmina
Spytkowice TERC 1218062
Powiat
wadowicki
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
34-116
Numery
1 – 16

Adresy — Aleja Kasztanowa (9)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Kasztanowa 134-11650.00509119.512261
Aleja Kasztanowa 234-11650.00544419.512974
Aleja Kasztanowa 434-11650.00547519.512431
Aleja Kasztanowa 634-11650.00546719.511840
Aleja Kasztanowa 834-11650.00549419.511508
Aleja Kasztanowa 1034-11650.00544619.512122
Aleja Kasztanowa 1234-11650.00562019.510287
Aleja Kasztanowa 1434-11650.00565819.509945
Aleja Kasztanowa 1634-11650.00566019.509572

Zabudowa — Aleja Kasztanowa, Spytkowice

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 9 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Kasztanowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
153 mdo najbliższego przystanku
996 mdo stacji kolejowej Spytkowice Kępki
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Spytkowice Kółko 2 perony/słupki153 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Zespół Szkolno-Przedszkolny w Spytkowicach, ul. Szkolna 14, 34-116 Spytkowice1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16

Inne ulice — Spytkowice

Wszystkie ulice: Spytkowice →

Aleja Kasztanowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Kasztanowa w miejscowości Spytkowice?

Wszystkie 9 adresy przy Aleja Kasztanowa (Spytkowice) mają kod pocztowy 34-116.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Kasztanowa (Spytkowice)?

Identyfikator ULIC to 40374, a SIMC miejscowości Spytkowice to 0067895. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0067895 + 40374.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Kasztanowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Kasztanowa w miejscowości Spytkowice zarejestrowano 9 punktów adresowych (numery od 1 do 16).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury