Aleja Kasztanowa, Zator

Aleja Kasztanowa, Zator — gmina miejska Zator, powiat oświęcimski, woj. małopolskie. 14 adresów, kod pocztowy 32-640.

Nazwa
Aleja Kasztanowa
Miejscowość
Zator SIMC 0927576
ULIC (TERYT)
40374
Gmina
Zator TERC 1213094
Powiat
oświęcimski
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
32-640
Numery
1 – 23

Adresy — Aleja Kasztanowa (14)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Kasztanowa 132-64049.99983219.450487
Aleja Kasztanowa 232-64050.00088319.449628
Aleja Kasztanowa 332-64050.00062419.450507
Aleja Kasztanowa 432-64050.00135319.449494
Aleja Kasztanowa 532-64050.00102019.450218
Aleja Kasztanowa 632-64050.00180719.449272
Aleja Kasztanowa 732-64050.00120319.450141
Aleja Kasztanowa 832-64050.00245319.449039
Aleja Kasztanowa 1032-64050.00081519.448750
Aleja Kasztanowa 1232-64050.00203619.449198
Aleja Kasztanowa 1332-64050.00062319.449616
Aleja Kasztanowa 1432-64050.00220319.449128
Aleja Kasztanowa 2132-64050.00147519.450021
Aleja Kasztanowa 2332-64050.00162219.449926

Zabudowa — Aleja Kasztanowa, Zator

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 14 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Kasztanowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
38 mdo najbliższego przystanku
1,5 kmdo stacji kolejowej Zator
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Osiedle Palczowice38 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zator Zaskawie47 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zator Os.Morysin I301 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zator Os.Morysin II575 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zator Blich 2 perony/słupki736 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Palczowice757 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Dom Ludowy w Palczowicach, ul. Elizy Orzeszkowej 37, 32-640 Palczowice1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12 … 23 (14 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Kasztanowa, Zator

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8317 zł/m²miejscowość: Zator · 25 transakcji
typowo 6821–10 617 zł/m², mediana ceny 428 000 zł, śr. 54,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
9711 zł/m²4
2025 I półr.
7516 zł/m²9
2025 II półr.
7998 zł/m²11

Inne ulice — Zator

Wszystkie ulice: Zator →

Aleja Kasztanowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Kasztanowa w miejscowości Zator?

Wszystkie 14 adresy przy Aleja Kasztanowa (Zator) mają kod pocztowy 32-640.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Kasztanowa (Zator)?

Identyfikator ULIC to 40374, a SIMC miejscowości Zator to 0927576. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0927576 + 40374.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Kasztanowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Kasztanowa w miejscowości Zator zarejestrowano 14 punktów adresowych (numery od 1 do 23).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury