Szosa Jadowska, Stare Grabie

Szosa Jadowska, Stare Grabie — gmina Wołomin, powiat wołomiński, woj. mazowieckie. 40 adresów, kod pocztowy 05-200.

Nazwa
Szosa Jadowska
Miejscowość
Stare Grabie SIMC 0010300
ULIC (TERYT)
22042
Gmina
Wołomin TERC 1434125
Powiat
wołomiński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
05-200
Numery
121 – 250

Adresy — Szosa Jadowska (40)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Szosa Jadowska 12105-20052.37003621.311337
Szosa Jadowska 12505-20052.37038821.312259
Szosa Jadowska 12705-20052.37052521.312442
Szosa Jadowska 127A05-20052.37045621.312755
Szosa Jadowska 13305-20052.37094421.313718
Szosa Jadowska 13505-20052.37124621.313969
Szosa Jadowska 13905-20052.37147921.314300
Szosa Jadowska 14105-20052.37158121.314567
Szosa Jadowska 14305-20052.37171921.314726
Szosa Jadowska 14405-20052.36965221.312426
Szosa Jadowska 14505-20052.37185521.314977
Szosa Jadowska 14605-20052.36947121.312041
Szosa Jadowska 14805-20052.36918321.311752
Szosa Jadowska 14905-20052.37244721.315281
Szosa Jadowska 15005-20052.36894221.311535
Szosa Jadowska 15105-20052.37187021.315335
Szosa Jadowska 15305-20052.37181921.315471
Szosa Jadowska 15505-20052.37149721.315173
Szosa Jadowska 15805-20052.36952721.312734
Szosa Jadowska 15905-20052.37195621.315974
Szosa Jadowska 16005-20052.36970521.313147
Szosa Jadowska 16105-20052.37176621.316221
Szosa Jadowska 16405-20052.36985721.312812
Szosa Jadowska 16605-20052.36992621.312647
Szosa Jadowska 16805-20052.37010021.313114
Szosa Jadowska 16905-20052.37230021.319468
Szosa Jadowska 17005-20052.37012821.313490
Szosa Jadowska 17205-20052.37080721.314929
Szosa Jadowska 17605-20052.37095021.315708
Szosa Jadowska 17805-20052.37116121.316144
Szosa Jadowska 18005-20052.37075021.316031
Szosa Jadowska 18205-20052.37158921.318652
Szosa Jadowska 18405-20052.37141621.318736
Szosa Jadowska 19005-20052.37159721.319623
Szosa Jadowska 19205-20052.37157921.320455
Szosa Jadowska 19405-20052.37137421.320229
Szosa Jadowska 19805-20052.37028921.319491
Szosa Jadowska 20405-20052.37003521.320952
Szosa Jadowska 204D05-20052.37157221.322364
Szosa Jadowska 25005-20052.37342521.332947

Zabudowa — Szosa Jadowska, Stare Grabie

94,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
5,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 38 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Szosa Jadowska

słabadostępność komunikacyjna (3 pkt)
744 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
1,2 kmdo stacji kolejowej Dobczyn
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Stare Grabie II 2 perony/słupki744 mL3530 05:00–20:43

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Szkoła Podstawowa, Stare Grabie ul. Cichorackiej 8, 05-200 Wołomin121, 125, 127, 127A, 133, 135, 139, 141, 143, 144 … 250 (40 numerów)

Inne ulice — Stare Grabie

Wszystkie ulice: Stare Grabie →

Szosa Jadowska w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Szosa Jadowska w miejscowości Stare Grabie?

Wszystkie 40 adresy przy Szosa Jadowska (Stare Grabie) mają kod pocztowy 05-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Szosa Jadowska (Stare Grabie)?

Identyfikator ULIC to 22042, a SIMC miejscowości Stare Grabie to 0010300. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0010300 + 22042.

Ile budynków z adresem jest przy Szosa Jadowska?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Szosa Jadowska w miejscowości Stare Grabie zarejestrowano 40 punktów adresowych (numery od 121 do 250).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury