Osiedle Kaszubskie, Wejherowo

Osiedle Kaszubskie, Wejherowo — gmina miejska Wejherowo, powiat wejherowski, woj. pomorskie. 35 adresów, kod pocztowy 84-200.

Nazwa
Osiedle Kaszubskie
Miejscowość
Wejherowo SIMC 0934984
ULIC (TERYT)
58636
Gmina
Wejherowo TERC 2215031
Powiat
wejherowski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
84-200
Numery
1 – 47

Adresy — Osiedle Kaszubskie (35)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Kaszubskie 184-20054.60718718.257939
Osiedle Kaszubskie 284-20054.60743318.258971
Osiedle Kaszubskie 384-20054.60703418.258761
Osiedle Kaszubskie 484-20054.60665618.258389
Osiedle Kaszubskie 584-20054.60669018.256662
Osiedle Kaszubskie 684-20054.60641418.255985
Osiedle Kaszubskie 784-20054.60684418.255866
Osiedle Kaszubskie 884-20054.60665118.254976
Osiedle Kaszubskie 984-20054.60631418.254287
Osiedle Kaszubskie 1084-20054.60685218.254233
Osiedle Kaszubskie 1184-20054.60661418.253422
Osiedle Kaszubskie 1284-20054.60635518.252048
Osiedle Kaszubskie 1384-20054.60532118.253812
Osiedle Kaszubskie 1484-20054.60580418.256260
Osiedle Kaszubskie 1584-20054.60572518.255210
Osiedle Kaszubskie 1684-20054.60562918.254161
Osiedle Kaszubskie 1784-20054.60420118.253662
Osiedle Kaszubskie 1884-20054.60440718.255015
Osiedle Kaszubskie 18CD84-20054.60414218.256456
Osiedle Kaszubskie 1984-20054.60498018.257542
Osiedle Kaszubskie 19A84-20054.60529418.257559
Osiedle Kaszubskie 2084-20054.60517118.258645
Osiedle Kaszubskie 2184-20054.60434018.258773
Osiedle Kaszubskie 2284-20054.60393118.260498
Osiedle Kaszubskie 2384-20054.60452818.260481
Osiedle Kaszubskie 23A84-20054.60447618.261243
Osiedle Kaszubskie 23B84-20054.60453318.261271
Osiedle Kaszubskie 2484-20054.60499918.260584
Osiedle Kaszubskie 2584-20054.60537618.260976
Osiedle Kaszubskie 25A84-20054.60524218.261577
Osiedle Kaszubskie 2684-20054.60575318.261243
Osiedle Kaszubskie 2784-20054.60583518.258124
Osiedle Kaszubskie 2884-20054.60482818.258190
Osiedle Kaszubskie 4684-20054.60544718.252074
Osiedle Kaszubskie 4784-20054.60554718.251338

Zabudowa — Osiedle Kaszubskie, Wejherowo

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
82,9%w budynkach wielorodzinnych
17,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,4kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 35 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Kaszubskie

dobradostępność komunikacyjna (1422 pkt)
125 mdo najbliższego przystanku
12linii w promieniu 800 m
482 mdo stacji kolejowej Wejherowo-Nanice
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wejherowo Prusa - Szkoła 02125 m26111270 06:00–21:40
Wejherowo Prusa - Szkoła 01166 m26111273 05:36–22:01
Wejherowo Pomorska 01282 m12681112149 04:46–23:16
Wejherowo Kociewska SKM Nanice 01286 m1876 04:45–23:15
Wejherowo Kociewska SKM Nanice 03288 m1070117 05:22–21:19
Wejherowo Rybacka 01308 m181270183 04:44–23:38
Wejherowo Necla 01313 m26111273 05:35–22:00
Wejherowo Kociewska SKM Nanice 02318 m181282 04:15–23:15
Wejherowo Rybacka 04320 m241169 06:02–21:42
Wejherowo Rybacka 03327 m24111273 05:34–21:59
Wejherowo Pomorska 02339 m26101112701105 05:19–21:39
Wejherowo Necla 02346 m24111271 06:01–21:41

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Szkoła Podstawowa Nr 11, os. Osiedle Kaszubskie 27, 84-200 Wejherowo1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
nr 4Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Obrońców Helu 1, 84-200 Wejherowo11, 12, 46, 47
nr 6Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kaszubska 14, 84-200 Wejherowo13, 14, 15, 16, 17, 18, 18CD, 19, 19A, 20 … 28 (21 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Kaszubskie, Wejherowo

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7584 zł/m²ulica: Osiedle Kaszubskie · 76 transakcji
typowo 6909–8475 zł/m², mediana ceny 329 500 zł, śr. 44,1 m²
7964 zł/m²miejscowość: Wejherowo · 735 transakcji
typowo 6568–9203 zł/m², mediana ceny 346 000 zł, śr. 49,6 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
7917 zł/m²10
2025 I półr.
7213 zł/m²22
2025 II półr.
7834 zł/m²26
2026 I półr.
7449 zł/m²17

Inne ulice — Wejherowo

Wszystkie ulice: Wejherowo →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Kaszubskie w miejscowości Wejherowo?

Wszystkie 35 adresy przy Osiedle Kaszubskie (Wejherowo) mają kod pocztowy 84-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Kaszubskie (Wejherowo)?

Identyfikator ULIC to 58636, a SIMC miejscowości Wejherowo to 0934984. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0934984 + 58636.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Kaszubskie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Kaszubskie w miejscowości Wejherowo zarejestrowano 35 punktów adresowych (numery od 1 do 47).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury