Osiedle Przyjaźni, Wejherowo

Osiedle Przyjaźni, Wejherowo — gmina miejska Wejherowo, powiat wejherowski, woj. pomorskie. 11 adresów, kod pocztowy 84-200.

Nazwa
Osiedle Przyjaźni
Miejscowość
Wejherowo SIMC 0934984
ULIC (TERYT)
48005
Gmina
Wejherowo TERC 2215031
Powiat
wejherowski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
84-200
Numery
1 – 9

Adresy — Osiedle Przyjaźni (11)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przyjaźni 184-20054.60282018.222132
Osiedle Przyjaźni 1a84-20054.60248918.221924
Osiedle Przyjaźni 1b84-20054.60263318.222000
Osiedle Przyjaźni 284-20054.60278918.221584
Osiedle Przyjaźni 384-20054.60288318.221025
Osiedle Przyjaźni 484-20054.60121218.222060
Osiedle Przyjaźni 584-20054.60124618.221512
Osiedle Przyjaźni 684-20054.60083418.221730
Osiedle Przyjaźni 784-20054.60127118.220907
Osiedle Przyjaźni 884-20054.60135218.220404
Osiedle Przyjaźni 984-20054.60159518.221402

Zabudowa — Osiedle Przyjaźni, Wejherowo

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
70%w budynkach wielorodzinnych
30%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,7kondygnacji średnio, najwyższy: 7

Na podstawie 10 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przyjaźni

dobradostępność komunikacyjna (663 pkt)
190 mdo najbliższego przystanku
16linii w promieniu 800 m
672 mdo stacji kolejowej Wejherowo
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wejherowo Urząd Skarbowy 01190 m347111686 05:11–23:56
Wejherowo Urząd Skarbowy 02201 m347111688 04:35–23:30
Wejherowo Filharmonia Kaszubska 02301 m347111688 04:36–23:31
Wejherowo Filharmonia Kaszubska 01391 m347111686 05:10–23:55
Wejherowo Filharmonia Kaszubska 03445 m249 05:26–21:51
Wejherowo Wodne Ogrody 02467 m1222 05:31–22:27
Wejherowo Wodne Ogrody 01494 m1222 05:11–21:51
Wejherowo Dworcowa 02529 m118 06:42–19:11
Wejherowo Dom Działkowca 02577 m347111688 04:34–23:29
Wejherowo Dworzec PKP 02627 m271284 05:08–21:56
Wejherowo Dom Działkowca 03651 m413 06:41–20:10
Wejherowo Sobieskiego - GS 02658 m23471216146 04:37–23:32

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 16Powiatowy Zespół Szkół Nr 1, ul. Bukowa 2C, 84-200 Wejherowo1, 1a, 1b, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Ceny mieszkań — Osiedle Przyjaźni, Wejherowo

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

7013 zł/m²ulica: Osiedle Przyjaźni · 6 transakcji
typowo 6898–7140 zł/m², mediana ceny 392 500 zł, śr. 56,6 m²
7964 zł/m²miejscowość: Wejherowo · 735 transakcji
typowo 6568–9203 zł/m², mediana ceny 346 000 zł, śr. 49,6 m²

Inne ulice — Wejherowo

Wszystkie ulice: Wejherowo →

Osiedle Przyjaźni w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przyjaźni w miejscowości Wejherowo?

Wszystkie 11 adresy przy Osiedle Przyjaźni (Wejherowo) mają kod pocztowy 84-200.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przyjaźni (Wejherowo)?

Identyfikator ULIC to 48005, a SIMC miejscowości Wejherowo to 0934984. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0934984 + 48005.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przyjaźni?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przyjaźni w miejscowości Wejherowo zarejestrowano 11 punktów adresowych (numery od 1 do 9).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury