Osiedle Przyjaźni, Wodzisław Śląski

Osiedle Przyjaźni, Wodzisław Śląski — gmina miejska Wodzisław Śląski, powiat wodzisławski, woj. śląskie. 49 adresów, kod pocztowy 44-300.

Nazwa
Osiedle Przyjaźni
Miejscowość
Wodzisław Śląski SIMC 0944853
ULIC (TERYT)
48005
Gmina
Wodzisław Śląski TERC 2415041
Powiat
wodzisławski
Województwo
śląskie
Kody pocztowe
44-300
Numery
7 – 111

Adresy — Osiedle Przyjaźni (49)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przyjaźni 744-30050.01506218.474407
Osiedle Przyjaźni 1344-30050.01501918.473608
Osiedle Przyjaźni 1544-30050.01497818.473301
Osiedle Przyjaźni 1744-30050.01496318.472964
Osiedle Przyjaźni 2344-30050.01464418.472609
Osiedle Przyjaźni 2544-30050.01446918.472673
Osiedle Przyjaźni 2744-30050.01429618.472713
Osiedle Przyjaźni 2944-30050.01410418.472759
Osiedle Przyjaźni 3144-30050.01394718.472818
Osiedle Przyjaźni 31A44-30050.01360218.472864
Osiedle Przyjaźni 31B44-30050.01313518.472737
Osiedle Przyjaźni 3344-30050.01372518.473288
Osiedle Przyjaźni 3544-30050.01392818.473241
Osiedle Przyjaźni 3744-30050.01412718.473374
Osiedle Przyjaźni 3944-30050.01434718.473376
Osiedle Przyjaźni 4544-30050.01451618.473711
Osiedle Przyjaźni 4744-30050.01464618.473919
Osiedle Przyjaźni 4944-30050.01436518.473732
Osiedle Przyjaźni 5144-30050.01418518.474087
Osiedle Przyjaźni 5344-30050.01470418.474504
Osiedle Przyjaźni 5544-30050.01450618.474471
Osiedle Przyjaźni 5744-30050.01433118.474460
Osiedle Przyjaźni 5944-30050.01395418.473532
Osiedle Przyjaźni 6144-30050.01400518.473842
Osiedle Przyjaźni 6344-30050.01403718.474158
Osiedle Przyjaźni 6544-30050.01406718.474374
Osiedle Przyjaźni 6744-30050.01409618.474619
Osiedle Przyjaźni 6944-30050.01407918.474892
Osiedle Przyjaźni 7144-30050.01360818.473605
Osiedle Przyjaźni 7344-30050.01354118.473906
Osiedle Przyjaźni 7544-30050.01356518.474200
Osiedle Przyjaźni 7744-30050.01360118.474467
Osiedle Przyjaźni 7944-30050.01365618.474731
Osiedle Przyjaźni 8144-30050.01382418.475021
Osiedle Przyjaźni 8344-30050.01333718.473575
Osiedle Przyjaźni 8544-30050.01333918.473761
Osiedle Przyjaźni 8744-30050.01337718.473942
Osiedle Przyjaźni 8944-30050.01339218.474126
Osiedle Przyjaźni 9144-30050.01339218.474323
Osiedle Przyjaźni 9344-30050.01340718.474496
Osiedle Przyjaźni 9544-30050.01344118.474711
Osiedle Przyjaźni 9744-30050.01344818.474821
Osiedle Przyjaźni 9944-30050.01361918.475115
Osiedle Przyjaźni 10144-30050.01383418.475382
Osiedle Przyjaźni 10344-30050.01409518.475369
Osiedle Przyjaźni 10544-30050.01428818.475267
Osiedle Przyjaźni 10744-30050.01431318.474981
Osiedle Przyjaźni 10944-30050.01433918.474725
Osiedle Przyjaźni 11144-30050.01464618.474774

Zabudowa — Osiedle Przyjaźni, Wodzisław Śląski

93,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
6,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 49 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przyjaźni

słabadostępność komunikacyjna (6 pkt)
171 mdo najbliższego przystanku
3linii w promieniu 800 m
740 mdo stacji kolejowej Wodzisław Śląski
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wodzisław Śląski Rybnicka Radlińskie Chałupki 2 perony/słupki171 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wodzisław Śląski Armii Krajowej 2 perony/słupki242 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wodzisław Śląski 26 Marca Szkoła 2 perony/słupki548 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zajezdnia PKM 2 perony/słupki592 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wodzisław Śląski Rybnicka Chrobrego 2 perony/słupki603 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wodzisław Śląski Chrobrego sklep 2 perony/słupki716 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wodzisław PWK 2 perony/słupki734 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wodzisław Śląski Jana Pawła II dworzec kolejowy 2 perony/słupki738 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wodzisław Śląski 3 perony/słupki740 mICS17S7148 04:20–00:33 (po północy)

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 6Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 39, 44-300 Wodzisław Śląski7, 13, 15, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 31A … 111 (49 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Przyjaźni, Wodzisław Śląski

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4812 zł/m²miejscowość: Wodzisław Śląski · 196 transakcji
typowo 4004–5575 zł/m², mediana ceny 219 500 zł, śr. 50,4 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4718 zł/m²25
2025 I półr.
4966 zł/m²71
2025 II półr.
4477 zł/m²52
2026 I półr.
4772 zł/m²48

Inne ulice — Wodzisław Śląski

Wszystkie ulice: Wodzisław Śląski →

Osiedle Przyjaźni w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przyjaźni w miejscowości Wodzisław Śląski?

Wszystkie 49 adresy przy Osiedle Przyjaźni (Wodzisław Śląski) mają kod pocztowy 44-300.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przyjaźni (Wodzisław Śląski)?

Identyfikator ULIC to 48005, a SIMC miejscowości Wodzisław Śląski to 0944853. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0944853 + 48005.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przyjaźni?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przyjaźni w miejscowości Wodzisław Śląski zarejestrowano 49 punktów adresowych (numery od 7 do 111).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury