Aleja Klonowa, Wilczyn

Aleja Klonowa, Wilczyn — gmina Oborniki Śląskie, powiat trzebnicki, woj. dolnośląskie. 9 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Aleja Klonowa
Miejscowość
Wilczyn SIMC 0878843
ULIC (TERYT)
46258
Gmina
Oborniki Śląskie TERC 0220015
Powiat
trzebnicki
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
51-120, 55-120
Numery
3 – 31

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
51-12026
55-1203, 4, 6, 12, 14, 16, 23, 31

Adresy — Aleja Klonowa (9)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Klonowa 355-12051.28198316.958136
Aleja Klonowa 455-12051.28194616.957769
Aleja Klonowa 655-12051.28165516.957275
Aleja Klonowa 1255-12051.28085216.957940
Aleja Klonowa 1455-12051.28043116.958027
Aleja Klonowa 1655-12051.28016316.958180
Aleja Klonowa 2355-12051.27957916.959192
Aleja Klonowa 2651-12051.27832816.958890
Aleja Klonowa 3155-12051.28044916.960312

Zabudowa — Aleja Klonowa, Wilczyn

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 8 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Klonowa

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Świetlica Wiejska, Wilczyn ul. Parkowa 1, 55-120 Oborniki Śląskie3, 4, 6, 12, 14, 16, 23, 26, 31

Inne ulice — Wilczyn

Wszystkie ulice: Wilczyn →

Aleja Klonowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Klonowa w miejscowości Wilczyn?

Aleja Klonowa (Wilczyn) ma 2 kodów pocztowych: 51-120 — nr 26; 55-120 — nr 3, 4, 6, 12, 14, 16, 23, 31.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Klonowa (Wilczyn)?

Identyfikator ULIC to 46258, a SIMC miejscowości Wilczyn to 0878843. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0878843 + 46258.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Klonowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Klonowa w miejscowości Wilczyn zarejestrowano 9 punktów adresowych (numery od 3 do 31).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury