Osiedle Tartak, Włoszczowa

Osiedle Tartak, Włoszczowa — gmina miejska Włoszczowa, powiat włoszczowski, woj. świętokrzyskie. 6 adresów, kod pocztowy 29-100.

Nazwa
Osiedle Tartak
Miejscowość
Włoszczowa SIMC 0948472
ULIC (TERYT)
59155
Gmina
Włoszczowa TERC 2613064
Powiat
włoszczowski
Województwo
świętokrzyskie
Kody pocztowe
29-100
Numery
2 – 12

Adresy — Osiedle Tartak (6)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Tartak 229-10050.84179320.018643
Osiedle Tartak 429-10050.84139120.018311
Osiedle Tartak 629-10050.84157820.019072
Osiedle Tartak 829-10050.84126320.018629
Osiedle Tartak 1029-10050.84136720.019494
Osiedle Tartak 1229-10050.84099620.019063

Zabudowa — Osiedle Tartak, Włoszczowa

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
100%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Tartak

słabadostępność komunikacyjna (21 pkt)
509 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
509 mdo stacji kolejowej Włoszczowa
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Włoszczowa 3 perony/słupki509 mICREG36 04:11–23:57

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 5Szkoła Podstawowa nr 2 im. Partyzantów Ziemi Włoszczowskiej we Włoszczowie, ul. Różana 16, 29-100 Włoszczowa2, 4, 6, 8, 10, 12

Inne ulice — Włoszczowa

Wszystkie ulice: Włoszczowa →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Tartak w miejscowości Włoszczowa?

Wszystkie 6 adresy przy Osiedle Tartak (Włoszczowa) mają kod pocztowy 29-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Tartak (Włoszczowa)?

Identyfikator ULIC to 59155, a SIMC miejscowości Włoszczowa to 0948472. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0948472 + 59155.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Tartak?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Tartak w miejscowości Włoszczowa zarejestrowano 6 punktów adresowych (numery od 2 do 12).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury