Osiedle Władysława Broniewskiego, Włoszczowa

Osiedle Władysława Broniewskiego, Włoszczowa — gmina miejska Włoszczowa, powiat włoszczowski, woj. świętokrzyskie. 26 adresów, kod pocztowy 29-100.

Nazwa
Osiedle Władysława Broniewskiego
Miejscowość
Włoszczowa SIMC 0948472
ULIC (TERYT)
54048
Gmina
Włoszczowa TERC 2613064
Powiat
włoszczowski
Województwo
świętokrzyskie
Kody pocztowe
29-100
Numery
1 – 29

Adresy — Osiedle Władysława Broniewskiego (26)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Władysława Broniewskiego 129-10050.85017319.974196
Osiedle Władysława Broniewskiego 229-10050.84993119.974386
Osiedle Władysława Broniewskiego 329-10050.84956319.974216
Osiedle Władysława Broniewskiego 429-10050.84919819.974015
Osiedle Władysława Broniewskiego 529-10050.84885219.973884
Osiedle Władysława Broniewskiego 629-10050.84848219.973702
Osiedle Władysława Broniewskiego 729-10050.84836119.974043
Osiedle Władysława Broniewskiego 7A29-10050.84928119.974399
Osiedle Władysława Broniewskiego 829-10050.84962719.973250
Osiedle Władysława Broniewskiego 929-10050.84932019.972964
Osiedle Władysława Broniewskiego 1029-10050.84757219.978625
Osiedle Władysława Broniewskiego 1129-10050.84870719.972891
Osiedle Władysława Broniewskiego 1229-10050.84873319.972209
Osiedle Władysława Broniewskiego 1329-10050.84918619.972322
Osiedle Władysława Broniewskiego 1429-10050.84959919.972450
Osiedle Władysława Broniewskiego 1529-10050.84921519.971051
Osiedle Władysława Broniewskiego 1629-10050.84875319.970918
Osiedle Władysława Broniewskiego 1729-10050.84924319.970744
Osiedle Władysława Broniewskiego 1829-10050.84897519.969977
Osiedle Władysława Broniewskiego 1929-10050.84939919.969493
Osiedle Władysława Broniewskiego 2029-10050.84986119.969042
Osiedle Władysława Broniewskiego 2129-10050.85041919.969366
Osiedle Władysława Broniewskiego 2229-10050.84994519.968366
Osiedle Władysława Broniewskiego 2329-10050.85030919.968181
Osiedle Władysława Broniewskiego 2529-10050.84825219.972759
Osiedle Władysława Broniewskiego 2929-10050.84829919.971923

Zabudowa — Osiedle Władysława Broniewskiego, Włoszczowa

7,7%adresów w budynkach jednorodzinnych
80,8%w budynkach wielorodzinnych
11,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,2kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 26 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Władysława Broniewskiego

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
34 mdo najbliższego przystanku
1,9 kmdo stacji kolejowej Włoszczowa Północ
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
WŁOSZCZOWA / ul. 1-go Maja / 0234 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / ul. 1-go Maja / 0173 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / ul. Wiśniowa 2 perony/słupki225 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA Wiśniowa / ul. Wiśniowa ( LO) / 02389 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA Wiśniowa / ul. Wiśniowa ( LO) / 01392 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / Pl. Wolności (ul. Partyzantów) / 05422 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / Pl. Wolności (ul. Kościuszki) / 03432 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / ul. Partyzantów / 07434 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / ul. Czarnieckiego / 01465 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / ul. Partyzantów / 02495 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
WŁOSZCZOWA / Przedborsk / 01597 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
przystanek659 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Internat Zespołu Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 23, 29-100 Włoszczowa1, 2, 3, 4, 5, 6, 8
nr 3Hala Sportowa-Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 2, 29-100 Włoszczowa9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 … 29 (13 numerów)
nr 2Biblioteka Publiczna we Włoszczowie, ul. Kościuszki 11, 29-100 Włoszczowa20, 21, 22, 23

Inne ulice — Włoszczowa

Wszystkie ulice: Włoszczowa →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Władysława Broniewskiego w miejscowości Włoszczowa?

Wszystkie 26 adresy przy Osiedle Władysława Broniewskiego (Włoszczowa) mają kod pocztowy 29-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Władysława Broniewskiego (Włoszczowa)?

Identyfikator ULIC to 54048, a SIMC miejscowości Włoszczowa to 0948472. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0948472 + 54048.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Władysława Broniewskiego?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Władysława Broniewskiego w miejscowości Włoszczowa zarejestrowano 26 punktów adresowych (numery od 1 do 29).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury