Osiedle Przylesie, Błażejewo

Osiedle Przylesie, Błażejewo — gmina Kórnik, powiat poznański, woj. wielkopolskie. 263 adresy, kod pocztowy 62-035.

Nazwa
Osiedle Przylesie
Miejscowość
Błażejewo SIMC 0586359
ULIC (TERYT)
38902
Gmina
Kórnik TERC 3021095
Powiat
poznański
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-035
Numery
1 – 459

Adresy — Osiedle Przylesie (263)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przylesie 162-03552.21691617.073683
Osiedle Przylesie 262-03552.21678417.073334
Osiedle Przylesie 362-03552.21672217.073840
Osiedle Przylesie 462-03552.21649817.073495
Osiedle Przylesie 562-03552.21647217.074033
Osiedle Przylesie 662-03552.21627517.073630
Osiedle Przylesie 762-03552.21621517.074251
Osiedle Przylesie 862-03552.21605417.073834
Osiedle Przylesie 962-03552.21601317.074362
Osiedle Przylesie 1062-03552.21585217.073957
Osiedle Przylesie 1262-03552.21564917.074023
Osiedle Przylesie 1362-03552.21545117.074734
Osiedle Przylesie 1462-03552.21529717.074282
Osiedle Przylesie 1662-03552.21412017.074913
Osiedle Przylesie 1862-03552.21408517.074816
Osiedle Przylesie 2062-03552.21406217.074730
Osiedle Przylesie 2262-03552.21403117.074667
Osiedle Przylesie 2462-03552.21400417.074584
Osiedle Przylesie 2662-03552.21398017.074509
Osiedle Przylesie 2862-03552.21394517.074427
Osiedle Przylesie 3062-03552.21391817.074364
Osiedle Przylesie 3262-03552.21388917.074285
Osiedle Przylesie 3462-03552.21386417.074204
Osiedle Przylesie 3662-03552.21383817.074132
Osiedle Przylesie 3862-03552.21380617.074032
Osiedle Przylesie 4062-03552.21384017.074975
Osiedle Przylesie 4262-03552.21381017.074898
Osiedle Przylesie 4462-03552.21378217.074829
Osiedle Przylesie 4662-03552.21375717.074749
Osiedle Przylesie 4862-03552.21372817.074671
Osiedle Przylesie 5062-03552.21370417.074598
Osiedle Przylesie 5262-03552.21366817.074531
Osiedle Przylesie 5462-03552.21364017.074456
Osiedle Przylesie 5662-03552.21361217.074380
Osiedle Przylesie 5862-03552.21358617.074306
Osiedle Przylesie 6062-03552.21355717.074231
Osiedle Przylesie 6162-03552.21346417.075609
Osiedle Przylesie 6262-03552.21335717.075315
Osiedle Przylesie 6362-03552.21348217.075706
Osiedle Przylesie 6462-03552.21333017.075223
Osiedle Przylesie 6562-03552.21349717.075792
Osiedle Przylesie 6662-03552.21329617.075152
Osiedle Przylesie 6762-03552.21351317.075880
Osiedle Przylesie 6862-03552.21327217.075073
Osiedle Przylesie 6962-03552.21353217.075972
Osiedle Przylesie 7062-03552.21323917.075000
Osiedle Przylesie 7162-03552.21354917.076062
Osiedle Przylesie 7262-03552.21321017.074931
Osiedle Przylesie 7362-03552.21359517.076259
Osiedle Przylesie 7462-03552.21318117.074858
Osiedle Przylesie 7562-03552.21361417.076349
Osiedle Przylesie 7662-03552.21315817.074778
Osiedle Przylesie 7762-03552.21362517.076415
Osiedle Przylesie 7862-03552.21312517.074706
Osiedle Przylesie 7962-03552.21363917.076484
Osiedle Przylesie 8062-03552.21310117.074625
Osiedle Przylesie 8162-03552.21365317.076558
Osiedle Przylesie 8262-03552.21305817.074532
Osiedle Przylesie 8362-03552.21366717.076636
Osiedle Przylesie 8462-03552.21316617.075379
Osiedle Przylesie 8562-03552.21367817.076702
Osiedle Przylesie 8662-03552.21310217.075247
Osiedle Przylesie 8762-03552.21369317.076776
Osiedle Przylesie 8862-03552.21307817.075170
Osiedle Przylesie 8962-03552.21370617.076847
Osiedle Przylesie 9062-03552.21305017.075102
Osiedle Przylesie 9162-03552.21372217.076918
Osiedle Przylesie 9262-03552.21302517.075049
Osiedle Przylesie 9362-03552.21373317.076991
Osiedle Przylesie 9462-03552.21299617.074985
Osiedle Przylesie 9562-03552.21374617.077073
Osiedle Przylesie 9662-03552.21295917.074919
Osiedle Przylesie 9762-03552.21378817.077269
Osiedle Przylesie 9862-03552.21292417.074836
Osiedle Przylesie 9962-03552.21380917.077368
Osiedle Przylesie 10062-03552.21289017.074769
Osiedle Przylesie 10162-03552.21382217.077458
Osiedle Przylesie 10262-03552.21285017.074682
Osiedle Przylesie 10362-03552.21384117.077536
Osiedle Przylesie 10462-03552.21280417.074597
Osiedle Przylesie 10562-03552.21386017.077631
Osiedle Przylesie 10762-03552.21387917.077721
Osiedle Przylesie 10962-03552.21389017.077802
Osiedle Przylesie 11162-03552.21391017.077897
Osiedle Przylesie 11362-03552.21392517.077980
Osiedle Przylesie 11562-03552.21394117.078070
Osiedle Przylesie 11762-03552.21395917.078164
Osiedle Przylesie 11962-03552.21397617.078248
Osiedle Przylesie 12162-03552.21399117.078334
Osiedle Przylesie 12362-03552.21325117.075740
Osiedle Przylesie 12562-03552.21326817.075822
Osiedle Przylesie 12762-03552.21328217.075894
Osiedle Przylesie 12962-03552.21329717.075970
Osiedle Przylesie 13162-03552.21331217.076041
Osiedle Przylesie 13362-03552.21332717.076110
Osiedle Przylesie 13562-03552.21333417.076182
Osiedle Przylesie 13762-03552.21334917.076265
Osiedle Przylesie 13962-03552.21336417.076322
Osiedle Przylesie 14162-03552.21338117.076409
Osiedle Przylesie 14362-03552.21341717.076606
Osiedle Przylesie 14562-03552.21343517.076695
Osiedle Przylesie 14762-03552.21345117.076763
Osiedle Przylesie 14962-03552.21346517.076832
Osiedle Przylesie 15062-03552.21211617.074643
Osiedle Przylesie 15162-03552.21347717.076911
Osiedle Przylesie 15262-03552.21205117.075844
Osiedle Przylesie 15362-03552.21348917.076981
Osiedle Przylesie 15462-03552.21186917.075231
Osiedle Przylesie 15562-03552.21350717.077067
Osiedle Przylesie 15662-03552.21163717.074697
Osiedle Przylesie 15762-03552.21352017.077153
Osiedle Przylesie 15862-03552.21144217.074252
Osiedle Przylesie 15962-03552.21353817.077237
Osiedle Przylesie 16062-03552.21114817.073736
Osiedle Przylesie 16162-03552.21355717.077328
Osiedle Przylesie 16262-03552.21125117.074453
Osiedle Przylesie 16362-03552.21359617.077526
Osiedle Przylesie 16462-03552.21142517.074872
Osiedle Przylesie 16562-03552.21361317.077622
Osiedle Przylesie 16762-03552.21363017.077708
Osiedle Przylesie 16962-03552.21364617.077797
Osiedle Przylesie 17162-03552.21366017.077887
Osiedle Przylesie 17362-03552.21367717.077971
Osiedle Przylesie 17562-03552.21369617.078062
Osiedle Przylesie 17762-03552.21371217.078151
Osiedle Przylesie 17962-03552.21372917.078233
Osiedle Przylesie 18162-03552.21374717.078327
Osiedle Przylesie 18362-03552.21376317.078415
Osiedle Przylesie 18562-03552.21297317.075853
Osiedle Przylesie 18762-03552.21299217.075936
Osiedle Przylesie 18962-03552.21301517.076010
Osiedle Przylesie 19162-03552.21302017.076079
Osiedle Przylesie 19362-03552.21303617.076149
Osiedle Przylesie 19562-03552.21305017.076223
Osiedle Przylesie 19762-03552.21306617.076296
Osiedle Przylesie 19962-03552.21307917.076372
Osiedle Przylesie 20162-03552.21310217.076458
Osiedle Przylesie 20362-03552.21312317.076553
Osiedle Przylesie 20562-03552.21316217.076757
Osiedle Przylesie 20762-03552.21317617.076839
Osiedle Przylesie 20962-03552.21319117.076912
Osiedle Przylesie 21162-03552.21320817.076981
Osiedle Przylesie 21362-03552.21322417.077055
Osiedle Przylesie 21562-03552.21323817.077127
Osiedle Przylesie 21762-03552.21325417.077205
Osiedle Przylesie 21962-03552.21328217.077292
Osiedle Przylesie 22162-03552.21330317.077393
Osiedle Przylesie 22362-03552.21332417.077476
Osiedle Przylesie 22562-03552.21335717.077673
Osiedle Przylesie 22762-03552.21337217.077753
Osiedle Przylesie 22962-03552.21338617.077825
Osiedle Przylesie 23162-03552.21340017.077901
Osiedle Przylesie 23362-03552.21341617.077976
Osiedle Przylesie 23562-03552.21343517.078059
Osiedle Przylesie 23762-03552.21344917.078122
Osiedle Przylesie 23962-03552.21346017.078198
Osiedle Przylesie 24162-03552.21347917.078286
Osiedle Przylesie 24362-03552.21349717.078380
Osiedle Przylesie 24562-03552.21351617.078464
Osiedle Przylesie 24762-03552.21274817.075951
Osiedle Przylesie 24962-03552.21276617.076031
Osiedle Przylesie 25162-03552.21278317.076107
Osiedle Przylesie 25362-03552.21280117.076185
Osiedle Przylesie 25562-03552.21281617.076263
Osiedle Przylesie 25762-03552.21282517.076329
Osiedle Przylesie 25962-03552.21284217.076396
Osiedle Przylesie 26162-03552.21285817.076468
Osiedle Przylesie 26362-03552.21287817.076557
Osiedle Przylesie 26562-03552.21289317.076641
Osiedle Przylesie 26762-03552.21293717.076849
Osiedle Przylesie 26962-03552.21295817.076932
Osiedle Przylesie 27162-03552.21297017.076999
Osiedle Przylesie 27362-03552.21298117.077069
Osiedle Przylesie 27562-03552.21299517.077145
Osiedle Przylesie 27762-03552.21301617.077219
Osiedle Przylesie 27962-03552.21302817.077290
Osiedle Przylesie 28162-03552.21305417.077361
Osiedle Przylesie 28362-03552.21305217.077436
Osiedle Przylesie 28562-03552.21307017.077529
Osiedle Przylesie 28762-03552.21310917.077731
Osiedle Przylesie 28962-03552.21312817.077816
Osiedle Przylesie 29162-03552.21314517.077891
Osiedle Przylesie 29362-03552.21316117.077967
Osiedle Przylesie 29562-03552.21317717.078034
Osiedle Przylesie 29762-03552.21319417.078111
Osiedle Przylesie 29962-03552.21320717.078177
Osiedle Przylesie 30162-03552.21323017.078255
Osiedle Przylesie 30362-03552.21325117.078329
Osiedle Przylesie 30562-03552.21323617.078407
Osiedle Przylesie 30762-03552.21325617.078505
Osiedle Przylesie 31562-03552.21248717.076183
Osiedle Przylesie 31762-03552.21254417.076369
Osiedle Przylesie 31962-03552.21255817.076451
Osiedle Przylesie 32162-03552.21257117.076517
Osiedle Przylesie 32362-03552.21258917.076594
Osiedle Przylesie 32562-03552.21259817.076667
Osiedle Przylesie 32762-03552.21261517.076737
Osiedle Przylesie 32962-03552.21263017.076802
Osiedle Przylesie 33162-03552.21264417.076879
Osiedle Przylesie 33362-03552.21265617.076956
Osiedle Przylesie 33562-03552.21267417.077025
Osiedle Przylesie 33762-03552.21268517.077089
Osiedle Przylesie 33962-03552.21270217.077162
Osiedle Przylesie 34162-03552.21271517.077230
Osiedle Przylesie 34362-03552.21274217.077326
Osiedle Przylesie 34562-03552.21276217.077505
Osiedle Przylesie 34762-03552.21279217.077607
Osiedle Przylesie 34962-03552.21280517.077693
Osiedle Przylesie 35162-03552.21282217.077788
Osiedle Przylesie 35362-03552.21284517.077885
Osiedle Przylesie 35562-03552.21285617.077966
Osiedle Przylesie 35762-03552.21287717.078051
Osiedle Przylesie 35962-03552.21289417.078143
Osiedle Przylesie 36162-03552.21291117.078218
Osiedle Przylesie 36362-03552.21293517.078305
Osiedle Przylesie 36562-03552.21296017.078399
Osiedle Przylesie 36762-03552.21297017.078487
Osiedle Przylesie 36962-03552.21229317.076456
Osiedle Przylesie 37162-03552.21231417.076599
Osiedle Przylesie 37362-03552.21232117.076674
Osiedle Przylesie 37562-03552.21233217.076741
Osiedle Przylesie 37762-03552.21235117.076817
Osiedle Przylesie 37962-03552.21236017.076893
Osiedle Przylesie 38162-03552.21237217.076959
Osiedle Przylesie 38362-03552.21238217.077041
Osiedle Przylesie 38562-03552.21239917.077104
Osiedle Przylesie 38762-03552.21241817.077178
Osiedle Przylesie 38962-03552.21243917.077274
Osiedle Przylesie 39162-03552.21246217.077421
Osiedle Przylesie 39362-03552.21249417.077550
Osiedle Przylesie 39562-03552.21251717.077637
Osiedle Przylesie 39762-03552.21253117.077723
Osiedle Przylesie 39962-03552.21255317.077819
Osiedle Przylesie 40162-03552.21257017.077901
Osiedle Przylesie 40362-03552.21258917.077976
Osiedle Przylesie 40562-03552.21259917.078075
Osiedle Przylesie 40762-03552.21262417.078167
Osiedle Przylesie 40962-03552.21264117.078253
Osiedle Przylesie 41162-03552.21265617.078349
Osiedle Przylesie 41362-03552.21267117.078452
Osiedle Przylesie 41562-03552.21200017.076405
Osiedle Przylesie 41762-03552.21200917.076529
Osiedle Przylesie 41962-03552.21201917.076602
Osiedle Przylesie 42162-03552.21203117.076681
Osiedle Przylesie 42362-03552.21204617.076751
Osiedle Przylesie 42562-03552.21205817.076827
Osiedle Przylesie 42762-03552.21207817.076892
Osiedle Przylesie 42962-03552.21209017.076966
Osiedle Przylesie 43162-03552.21210417.077031
Osiedle Przylesie 43362-03552.21211717.077107
Osiedle Przylesie 43562-03552.21213217.077175
Osiedle Przylesie 43762-03552.21214517.077252
Osiedle Przylesie 43962-03552.21217417.077333
Osiedle Przylesie 44162-03552.21222317.077456
Osiedle Przylesie 44362-03552.21226417.077614
Osiedle Przylesie 44562-03552.21229217.077682
Osiedle Przylesie 44762-03552.21229317.077770
Osiedle Przylesie 44962-03552.21232417.077871
Osiedle Przylesie 45162-03552.21232417.077943
Osiedle Przylesie 45362-03552.21235017.078040
Osiedle Przylesie 45562-03552.21237617.078117
Osiedle Przylesie 45762-03552.21239917.078225
Osiedle Przylesie 45962-03552.21244317.078346

Zabudowa — Osiedle Przylesie, Błażejewo

98,5%adresów w budynkach jednorodzinnych
1,1%w budynkach wielorodzinnych
0,4%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 261 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przylesie

słabadostępność komunikacyjna (62 pkt)
520 mdo najbliższego przystanku
8linii w promieniu 800 m
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Błażejewo/Os. Przylesie 2 perony/słupki520 m501502503560582590595598110 03:49–23:47

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 16Świetlica wiejska w Błażejewie, ul. Stanisława Mikołajczyka 46, 62-035 Błażejewo1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 459 (263 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Przylesie, Błażejewo

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

8508 zł/m²ulica: Osiedle Przylesie · 6 transakcji
typowo 8129–8724 zł/m², mediana ceny 614 250 zł, śr. 75,2 m²
8508 zł/m²miejscowość: Błażejewo · 6 transakcji
typowo 8129–8724 zł/m², mediana ceny 614 250 zł, śr. 75,2 m²

Inne ulice — Błażejewo

Wszystkie ulice: Błażejewo →

Osiedle Przylesie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przylesie w miejscowości Błażejewo?

Wszystkie 263 adresy przy Osiedle Przylesie (Błażejewo) mają kod pocztowy 62-035.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przylesie (Błażejewo)?

Identyfikator ULIC to 38902, a SIMC miejscowości Błażejewo to 0586359. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0586359 + 38902.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przylesie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przylesie w miejscowości Błażejewo zarejestrowano 263 punkty adresowe (numery od 1 do 459).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury