Osiedle Przylesie, Lipki

Osiedle Przylesie, Lipki — gmina Czerniejewo, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 12 adresów, kod pocztowy 62-250.

Nazwa
Osiedle Przylesie
Miejscowość
Lipki SIMC 0581830
ULIC (TERYT)
38902
Gmina
Czerniejewo TERC 3003025
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-250
Numery
10 – 63

Adresy — Osiedle Przylesie (12)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przylesie 1062-25052.44004417.436897
Osiedle Przylesie 1262-25052.43942517.436399
Osiedle Przylesie 2562-25052.43885117.439500
Osiedle Przylesie 3162-25052.43843917.437940
Osiedle Przylesie 3362-25052.43859917.437393
Osiedle Przylesie 3462-25052.43860617.436959
Osiedle Przylesie 3662-25052.43895717.436230
Osiedle Przylesie 5062-25052.43739217.437992
Osiedle Przylesie 5762-25052.43802017.435930
Osiedle Przylesie 5962-25052.43684217.438191
Osiedle Przylesie 6062-25052.43653817.437936
Osiedle Przylesie 6362-25052.43565517.437423

Zabudowa — Osiedle Przylesie, Lipki

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 9 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przylesie

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
587 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Lipki 2 perony/słupki587 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 2Blok Żywieniowo-Świetlicowy Szkoły Podstawowej, ul. Szkolna 3, 62-250 Czerniejewo10, 12, 25, 31, 33, 34, 36, 50, 57, 59, 60, 63

Osiedle Przylesie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przylesie w miejscowości Lipki?

Wszystkie 12 adresy przy Osiedle Przylesie (Lipki) mają kod pocztowy 62-250.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przylesie (Lipki)?

Identyfikator ULIC to 38902, a SIMC miejscowości Lipki to 0581830. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0581830 + 38902.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przylesie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przylesie w miejscowości Lipki zarejestrowano 12 punktów adresowych (numery od 10 do 63).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury