Osiedle Przylesie, Wilkanowo

Osiedle Przylesie, Wilkanowo — gmina Świdnica, powiat zielonogórski, woj. lubuskie. 62 adresy, kod pocztowy 66-008.

Nazwa
Osiedle Przylesie
Miejscowość
Wilkanowo SIMC 0914906
ULIC (TERYT)
38902
Gmina
Świdnica TERC 0809072
Powiat
zielonogórski
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
66-008
Numery
1 – 68

Adresy — Osiedle Przylesie (62)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przylesie 166-00851.91966815.435281
Osiedle Przylesie 366-00851.91935215.434638
Osiedle Przylesie 566-00851.91881715.434090
Osiedle Przylesie 766-00851.91834615.433703
Osiedle Przylesie 866-00851.91813415.433479
Osiedle Przylesie 966-00851.91799615.433293
Osiedle Przylesie 1066-00851.91797315.433017
Osiedle Przylesie 1166-00851.91800915.432735
Osiedle Przylesie 1266-00851.91801615.432320
Osiedle Przylesie 1366-00851.91820715.432259
Osiedle Przylesie 1466-00851.91838915.432285
Osiedle Przylesie 1566-00851.91858615.432226
Osiedle Przylesie 1666-00851.91872515.431897
Osiedle Przylesie 1766-00851.91884815.431586
Osiedle Przylesie 1866-00851.91890615.431252
Osiedle Przylesie 1966-00851.91862715.430847
Osiedle Przylesie 2066-00851.91825315.429959
Osiedle Przylesie 2166-00851.91853415.430297
Osiedle Przylesie 2266-00851.91881615.430415
Osiedle Przylesie 2366-00851.91900815.430800
Osiedle Przylesie 2466-00851.91926915.431026
Osiedle Przylesie 2566-00851.91972215.431463
Osiedle Przylesie 2666-00851.91999815.431835
Osiedle Przylesie 2766-00851.92014815.432000
Osiedle Przylesie 2966-00851.92048315.432288
Osiedle Przylesie 3066-00851.92062115.432491
Osiedle Przylesie 3166-00851.92054415.433021
Osiedle Przylesie 3266-00851.92040215.433279
Osiedle Przylesie 3366-00851.92018715.433632
Osiedle Przylesie 3466-00851.91997915.433799
Osiedle Przylesie 3566-00851.91977515.434085
Osiedle Przylesie 3766-00851.91927415.433486
Osiedle Przylesie 3866-00851.91942015.433221
Osiedle Przylesie 3966-00851.91943815.432936
Osiedle Przylesie 4066-00851.91955415.432664
Osiedle Przylesie 4166-00851.91961315.432404
Osiedle Przylesie 4266-00851.91966815.431999
Osiedle Przylesie 4366-00851.91986015.432149
Osiedle Przylesie 4466-00851.92003315.432266
Osiedle Przylesie 4566-00851.92016715.432414
Osiedle Przylesie 4666-00851.92027815.432650
Osiedle Przylesie 4766-00851.92015815.433023
Osiedle Przylesie 4866-00851.91999015.433224
Osiedle Przylesie 4966-00851.91982315.433399
Osiedle Przylesie 5066-00851.91969315.433589
Osiedle Przylesie 5166-00851.91963315.433869
Osiedle Przylesie 5266-00851.91945615.434073
Osiedle Przylesie 5366-00851.91896115.433687
Osiedle Przylesie 5566-00851.91857415.433384
Osiedle Przylesie 5666-00851.91826615.432959
Osiedle Przylesie 5766-00851.91856115.432916
Osiedle Przylesie 5866-00851.91875015.432725
Osiedle Przylesie 5966-00851.91880515.432428
Osiedle Przylesie 6066-00851.91902315.432149
Osiedle Przylesie 6166-00851.91906915.431818
Osiedle Przylesie 6266-00851.91915015.431570
Osiedle Przylesie 6366-00851.91944115.431750
Osiedle Przylesie 6466-00851.91937015.432119
Osiedle Przylesie 6566-00851.91926615.432513
Osiedle Przylesie 6666-00851.91917415.432799
Osiedle Przylesie 6766-00851.91909915.433104
Osiedle Przylesie 6866-00851.91905115.433341

Zabudowa — Osiedle Przylesie, Wilkanowo

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 62 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przylesie

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
108 mdo najbliższego przystanku
3,2 kmdo stacji kolejowej Słone
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wilkanowo,Wandy Komarnickiej-Akacjowa108 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wilkanowo II212 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wilkanowo I225 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wilkanowo,Wandy Komarnickiej-Brzozowa 2 perony/słupki395 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wilkanowo,ogródki działkowe794 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Sala Wiejska, Wilkanowo ul. Szkolna 3, 66-008 Świdnica1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 … 68 (62 numerów)

Inne ulice — Wilkanowo

Wszystkie ulice: Wilkanowo →

Osiedle Przylesie w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przylesie w miejscowości Wilkanowo?

Wszystkie 62 adresy przy Osiedle Przylesie (Wilkanowo) mają kod pocztowy 66-008.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przylesie (Wilkanowo)?

Identyfikator ULIC to 38902, a SIMC miejscowości Wilkanowo to 0914906. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0914906 + 38902.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przylesie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przylesie w miejscowości Wilkanowo zarejestrowano 62 punkty adresowe (numery od 1 do 68).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury