Aleja Lipowa, Gajewo

Aleja Lipowa, Gajewo — gmina Giżycko, powiat giżycki, woj. warmińsko-mazurskie. 25 adresów, kod pocztowy 11-500.

Nazwa
Aleja Lipowa
Miejscowość
Gajewo SIMC 0757950
ULIC (TERYT)
30312
Gmina
Giżycko TERC 2806042
Powiat
giżycki
Województwo
warmińsko-mazurskie
Kody pocztowe
11-500
Numery
2 – 24

Adresy — Aleja Lipowa (25)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Lipowa 211-50054.04450221.791240
Aleja Lipowa 2A11-50054.04449121.791352
Aleja Lipowa 2B11-50054.04428021.792578
Aleja Lipowa 2C11-50054.04420521.792836
Aleja Lipowa 2D11-50054.04450321.793119
Aleja Lipowa 2E11-50054.04468621.793254
Aleja Lipowa 311-50054.04537421.791465
Aleja Lipowa 411-50054.04497021.791662
Aleja Lipowa 4A11-50054.04460621.792291
Aleja Lipowa 4B11-50054.04512521.792640
Aleja Lipowa 511-50054.04559621.791890
Aleja Lipowa 611-50054.04532521.792460
Aleja Lipowa 711-50054.04577521.792141
Aleja Lipowa 811-50054.04540821.792594
Aleja Lipowa 911-50054.04600321.792442
Aleja Lipowa 1011-50054.04557921.792944
Aleja Lipowa 1111-50054.04616021.793064
Aleja Lipowa 1311-50054.04620121.794017
Aleja Lipowa 1611-50054.04581321.796519
Aleja Lipowa 17A11-50054.04628421.796360
Aleja Lipowa 1911-50054.04640321.796751
Aleja Lipowa 2011-50054.04644621.797982
Aleja Lipowa 2211-50054.04633021.798748
Aleja Lipowa 2311-50054.04742821.798413
Aleja Lipowa 2411-50054.04674221.798823

Zabudowa — Aleja Lipowa, Gajewo

87%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
13%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 23 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Lipowa

słabadostępność komunikacyjna (10 pkt)
479 mdo najbliższego przystanku
4linii w promieniu 800 m
1,9 kmdo stacji kolejowej Giżycko
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Królowej Jadwigi — Kościół479 m51025387 07:50–12:54
Królowej Jadwigi — Lodowisko498 m252 09:30–12:15
Przemysłowa — Centrum Handlowe531 m254 09:22–12:51
Królowej Jadwigi — ZUS663 m51025387 07:49–12:53
Wodociągowa — Szkoła Podstawowa nr 7683 m252 09:29–12:14
Królowej Jadwigi — Rondo759 m252 09:26–12:11

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 19Urząd Gminy Giżycko (sala konferencyjna), ul. Mickiewicza 33, 11-500 Giżycko2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 3, 4, 4A, 4B … 24 (25 numerów)

Inne ulice — Gajewo

Wszystkie ulice: Gajewo →

Aleja Lipowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Lipowa w miejscowości Gajewo?

Wszystkie 25 adresy przy Aleja Lipowa (Gajewo) mają kod pocztowy 11-500.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Lipowa (Gajewo)?

Identyfikator ULIC to 30312, a SIMC miejscowości Gajewo to 0757950. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0757950 + 30312.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Lipowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Lipowa w miejscowości Gajewo zarejestrowano 25 punktów adresowych (numery od 2 do 24).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury