Aleja Lipowa, Szczawin

Aleja Lipowa, Szczawin — gmina Strzelin, powiat strzeliński, woj. dolnośląskie. 63 adresy, kod pocztowy 57-100.

Nazwa
Aleja Lipowa
Miejscowość
Szczawin SIMC 0880679
ULIC (TERYT)
30312
Gmina
Strzelin TERC 0217045
Powiat
strzeliński
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
57-100
Numery
4 – 87

Adresy — Aleja Lipowa (63)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Lipowa 457-10050.78846117.057174
Aleja Lipowa 657-10050.78872217.057309
Aleja Lipowa 6A57-10050.78921517.057792
Aleja Lipowa 757-10050.78921017.056999
Aleja Lipowa 857-10050.79011017.057946
Aleja Lipowa 8E57-10050.79034417.058281
Aleja Lipowa 957-10050.78952617.057086
Aleja Lipowa 1057-10050.79066917.058014
Aleja Lipowa 10B57-10050.79060517.058716
Aleja Lipowa 10D57-10050.79020717.058634
Aleja Lipowa 10E57-10050.79012717.058602
Aleja Lipowa 10F57-10050.79005317.058574
Aleja Lipowa 1157-10050.78981017.057177
Aleja Lipowa 1257-10050.79104017.057791
Aleja Lipowa 1457-10050.79181417.057709
Aleja Lipowa 1557-10050.79030817.057167
Aleja Lipowa 1657-10050.79219017.057704
Aleja Lipowa 1857-10050.79244517.057874
Aleja Lipowa 2057-10050.79251217.057868
Aleja Lipowa 2257-10050.79299117.057632
Aleja Lipowa 2357-10050.79111717.056526
Aleja Lipowa 23A57-10050.79118917.055991
Aleja Lipowa 2457-10050.79322317.057775
Aleja Lipowa 2557-10050.79108217.057118
Aleja Lipowa 2657-10050.79331817.057816
Aleja Lipowa 2757-10050.79141017.057188
Aleja Lipowa 27A57-10050.79144917.056466
Aleja Lipowa 2857-10050.79369617.057966
Aleja Lipowa 2957-10050.79148217.057210
Aleja Lipowa 3057-10050.79379317.058373
Aleja Lipowa 3157-10050.79180317.057158
Aleja Lipowa 3257-10050.79420417.058300
Aleja Lipowa 3457-10050.79560517.058225
Aleja Lipowa 3557-10050.79227617.056354
Aleja Lipowa 35A57-10050.79223417.056039
Aleja Lipowa 3657-10050.79611017.058454
Aleja Lipowa 3757-10050.79222617.057092
Aleja Lipowa 37A57-10050.79227017.057079
Aleja Lipowa 3857-10050.79729817.060317
Aleja Lipowa 3957-10050.79242317.057132
Aleja Lipowa 4157-10050.79255417.057207
Aleja Lipowa 4357-10050.79300517.057177
Aleja Lipowa 4557-10050.79309017.057204
Aleja Lipowa 4757-10050.79338217.057464
Aleja Lipowa 4957-10050.79354417.057152
Aleja Lipowa 5157-10050.79368117.057376
Aleja Lipowa 5357-10050.79409017.057354
Aleja Lipowa 5557-10050.79416417.057379
Aleja Lipowa 5957-10050.79465017.057605
Aleja Lipowa 6157-10050.79483217.057786
Aleja Lipowa 6357-10050.79506817.057699
Aleja Lipowa 6557-10050.79516317.057728
Aleja Lipowa 6757-10050.79532417.057771
Aleja Lipowa 6957-10050.79563117.057853
Aleja Lipowa 7157-10050.79591917.058079
Aleja Lipowa 7357-10050.79609217.058119
Aleja Lipowa 7557-10050.79642417.058020
Aleja Lipowa 7757-10050.79655917.058365
Aleja Lipowa 7957-10050.79679417.058216
Aleja Lipowa 8157-10050.79691217.058466
Aleja Lipowa 8357-10050.79714417.058227
Aleja Lipowa 8557-10050.79744017.058791
Aleja Lipowa 8757-10050.79752817.058843

Zabudowa — Aleja Lipowa, Szczawin

81%adresów w budynkach jednorodzinnych
7,9%w budynkach wielorodzinnych
11,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 63 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Lipowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
110 mdo najbliższego przystanku
1,3 kmdo stacji kolejowej Strzelin
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Szczawin Nefrytowa 2 perony/słupki110 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szczawin Diamentowa208 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szczawin Rubinowa 2 perony/słupki450 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Strzelin 2 perony/słupki635 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Strzelin Poniatowskiego Krzywoustego 2 perony/słupki686 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szczawin Zakłady 2 perony/słupki693 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 9Świetlica Wiejska, Szczawin ul. Aleja Lipowa 59, 57-100 Strzelin4, 6, 6A, 7, 8, 8E, 9, 10, 10B, 10D … 87 (63 numerów)

Inne ulice — Szczawin

Wszystkie ulice: Szczawin →

Aleja Lipowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Lipowa w miejscowości Szczawin?

Wszystkie 63 adresy przy Aleja Lipowa (Szczawin) mają kod pocztowy 57-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Lipowa (Szczawin)?

Identyfikator ULIC to 30312, a SIMC miejscowości Szczawin to 0880679. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0880679 + 30312.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Lipowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Lipowa w miejscowości Szczawin zarejestrowano 63 punkty adresowe (numery od 4 do 87).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury