Aleja Lipowa, Trzebiechów

Aleja Lipowa, Trzebiechów — gmina Trzebiechów, powiat zielonogórski, woj. lubuskie. 39 adresów, kod pocztowy 66-132.

Nazwa
Aleja Lipowa
Miejscowość
Trzebiechów SIMC 0915700
ULIC (TERYT)
30312
Gmina
Trzebiechów TERC 0809082
Powiat
zielonogórski
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
66-132
Numery
1 – 34

Adresy — Aleja Lipowa (39)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Lipowa 166-13252.02313515.735343
Aleja Lipowa 366-13252.02296515.735284
Aleja Lipowa 3A66-13252.02291915.735266
Aleja Lipowa 466-13252.02287015.734565
Aleja Lipowa 566-13252.02281315.735233
Aleja Lipowa 666-13252.02275915.734505
Aleja Lipowa 766-13252.02270115.735156
Aleja Lipowa 7A66-13252.02262915.735113
Aleja Lipowa 866-13252.02234515.734387
Aleja Lipowa 966-13252.02171015.734823
Aleja Lipowa 1066-13252.02193815.734240
Aleja Lipowa 1166-13252.02161315.734796
Aleja Lipowa 1266-13252.02167715.733983
Aleja Lipowa 1366-13252.02148215.734760
Aleja Lipowa 1466-13252.02148415.734094
Aleja Lipowa 15A66-13252.02139515.734728
Aleja Lipowa 15B66-13252.02133415.734713
Aleja Lipowa 1666-13252.02134915.734032
Aleja Lipowa 1766-13252.02110015.734629
Aleja Lipowa 1866-13252.02125515.733999
Aleja Lipowa 1966-13252.02063215.734469
Aleja Lipowa 2066-13252.02113715.733939
Aleja Lipowa 2166-13252.02048315.734417
Aleja Lipowa 2266-13252.02097115.733903
Aleja Lipowa 22A66-13252.02092315.733893
Aleja Lipowa 22B66-13252.02098015.733721
Aleja Lipowa 2366-13252.02003715.734259
Aleja Lipowa 2466-13252.02078315.733794
Aleja Lipowa 2566-13252.01975315.734469
Aleja Lipowa 2666-13252.02047215.733706
Aleja Lipowa 2766-13252.01924615.734541
Aleja Lipowa 2866-13252.01996315.732980
Aleja Lipowa 2966-13252.01910715.734461
Aleja Lipowa 3066-13252.01976915.731513
Aleja Lipowa 30a66-13252.01978215.732606
Aleja Lipowa 31A66-13252.01913115.733473
Aleja Lipowa 3266-13252.01920415.731731
Aleja Lipowa 3366-13252.01833215.733084
Aleja Lipowa 3466-13252.01799915.733957

Zabudowa — Aleja Lipowa, Trzebiechów

69,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
20,5%w budynkach wielorodzinnych
10,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 39 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Lipowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
250 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Trzebiechów,Aleja Lipowa250 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Trzebiechów,Odrzańska451 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Sala gimnastyczna w Trzebiechowie, ul. Parkowa 3, 66-132 Trzebiechów1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9 … 34 (39 numerów)

Inne ulice — Trzebiechów

Wszystkie ulice: Trzebiechów →

Aleja Lipowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Lipowa w miejscowości Trzebiechów?

Wszystkie 39 adresy przy Aleja Lipowa (Trzebiechów) mają kod pocztowy 66-132.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Lipowa (Trzebiechów)?

Identyfikator ULIC to 30312, a SIMC miejscowości Trzebiechów to 0915700. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0915700 + 30312.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Lipowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Lipowa w miejscowości Trzebiechów zarejestrowano 39 punktów adresowych (numery od 1 do 34).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury