Aleja Niepodległości, Głogów Małopolski

Aleja Niepodległości, Głogów Małopolski — gmina miejska Głogów Małopolski, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie. 174 adresy, kod pocztowy 36-060.

Nazwa
Aleja Niepodległości
Miejscowość
Głogów Małopolski SIMC 0974328
ULIC (TERYT)
30816
Gmina
Głogów Małopolski TERC 1816064
Powiat
rzeszowski
Województwo
podkarpackie
Kody pocztowe
36-060
Numery
2 – 356

Adresy — Aleja Niepodległości (174)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Niepodległości 236-06050.11619521.968011
Aleja Niepodległości 636-06050.11610221.967327
Aleja Niepodległości 736-06050.11538121.967754
Aleja Niepodległości 836-06050.11612121.967199
Aleja Niepodległości 1236-06050.11604021.966965
Aleja Niepodległości 1636-06050.11628521.966725
Aleja Niepodległości 1736-06050.11487421.965890
Aleja Niepodległości 2036-06050.11554421.966419
Aleja Niepodległości 2136-06050.11467521.965412
Aleja Niepodległości 2336-06050.11455121.965227
Aleja Niepodległości 2736-06050.11449221.964813
Aleja Niepodległości 2836-06050.11599321.964807
Aleja Niepodległości 3236-06050.11500921.964549
Aleja Niepodległości 3336-06050.11413221.964407
Aleja Niepodległości 3536-06050.11405121.964174
Aleja Niepodległości 4136-06050.11381921.963746
Aleja Niepodległości 4636-06050.11433821.963505
Aleja Niepodległości 4736-06050.11359821.962931
Aleja Niepodległości 47D36-06050.11262221.964027
Aleja Niepodległości 47DA36-06050.11207921.964954
Aleja Niepodległości 47E36-06050.11244921.965543
Aleja Niepodległości 4936-06050.11329021.962735
Aleja Niepodległości 49B36-06050.11287821.963286
Aleja Niepodległości 49C36-06050.11265421.963556
Aleja Niepodległości 49E36-06050.11183221.964823
Aleja Niepodległości 49F36-06050.11169921.965003
Aleja Niepodległości 49G36-06050.11149821.965109
Aleja Niepodległości 50A36-06050.11453121.962880
Aleja Niepodległości 50C36-06050.11503121.962433
Aleja Niepodległości 52A36-06050.11491621.962119
Aleja Niepodległości 5536-06050.11304721.961885
Aleja Niepodległości 5636-06050.11458221.961680
Aleja Niepodległości 56A36-06050.11488321.961364
Aleja Niepodległości 56B36-06050.11544921.960945
Aleja Niepodległości 5736-06050.11260021.962211
Aleja Niepodległości 5936-06050.11293421.961636
Aleja Niepodległości 66A36-06050.11368921.960726
Aleja Niepodległości 66B36-06050.11417221.960443
Aleja Niepodległości 6736-06050.11229721.961168
Aleja Niepodległości 67A36-06050.11195821.961466
Aleja Niepodległości 7236-06050.11289921.960299
Aleja Niepodległości 72A36-06050.11417021.959713
Aleja Niepodległości 74A36-06050.11319921.960009
Aleja Niepodległości 7636-06050.11379021.959585
Aleja Niepodległości 78A36-06050.11310421.959710
Aleja Niepodległości 78B36-06050.11371121.959433
Aleja Niepodległości 8236-06050.11277721.959330
Aleja Niepodległości 8436-06050.11307221.959041
Aleja Niepodległości 8636-06050.11259221.958979
Aleja Niepodległości 8936-06050.11183221.958787
Aleja Niepodległości 9036-06050.11235421.958470
Aleja Niepodległości 9236-06050.11240921.958248
Aleja Niepodległości 9336-06050.11168821.958388
Aleja Niepodległości 9436-06050.11212521.958164
Aleja Niepodległości 9636-06050.11286221.957881
Aleja Niepodległości 9836-06050.11282221.957556
Aleja Niepodległości 10036-06050.11206521.957819
Aleja Niepodległości 10136-06050.11156421.957457
Aleja Niepodległości 10636-06050.11191721.956978
Aleja Niepodległości 10836-06050.11222621.956815
Aleja Niepodległości 10936-06050.11128921.956553
Aleja Niepodległości 109A36-06050.11051521.956950
Aleja Niepodległości 11036-06050.11191121.956749
Aleja Niepodległości 11136-06050.11114821.956330
Aleja Niepodległości 11236-06050.11174421.956570
Aleja Niepodległości 11636-06050.11190721.956287
Aleja Niepodległości 11936-06050.11077321.955304
Aleja Niepodległości 12336-06050.11070421.954794
Aleja Niepodległości 12436-06050.11172621.955363
Aleja Niepodległości 12636-06050.11127721.955051
Aleja Niepodległości 12836-06050.11168021.954976
Aleja Niepodległości 13236-06050.11116621.954690
Aleja Niepodległości 13636-06050.11152021.954446
Aleja Niepodległości 14236-06050.11105721.954000
Aleja Niepodległości 14436-06050.11147421.953908
Aleja Niepodległości 14636-06050.11134521.953668
Aleja Niepodległości 14836-06050.11100021.953802
Aleja Niepodległości 15436-06050.11125721.953249
Aleja Niepodległości 15536-06050.10998821.951416
Aleja Niepodległości 15636-06050.11083721.953393
Aleja Niepodległości 15736-06050.10988021.951068
Aleja Niepodległości 15836-06050.11082421.953269
Aleja Niepodległości 16236-06050.11114221.952835
Aleja Niepodległości 16336-06050.10948221.950495
Aleja Niepodległości 16436-06050.11102521.952959
Aleja Niepodległości 16536-06050.10941721.950236
Aleja Niepodległości 16636-06050.11069121.952974
Aleja Niepodległości 17036-06050.11109821.952611
Aleja Niepodległości 17136-06050.10954821.949739
Aleja Niepodległości 17236-06050.11056721.952453
Aleja Niepodległości 17436-06050.11067921.952050
Aleja Niepodległości 17636-06050.11051521.952004
Aleja Niepodległości 17936-06050.10919521.949294
Aleja Niepodległości 183A36-06050.10879121.948843
Aleja Niepodległości 18436-06050.11068121.951194
Aleja Niepodległości 18536-06050.10920421.948473
Aleja Niepodległości 18736-06050.10837121.948264
Aleja Niepodległości 188A36-06050.11060921.950445
Aleja Niepodległości 18936-06050.10917821.948116
Aleja Niepodległości 19236-06050.11047821.950141
Aleja Niepodległości 19436-06050.11037421.949911
Aleja Niepodległości 19636-06050.11011921.949983
Aleja Niepodległości 199A36-06050.10837121.946953
Aleja Niepodległości 199B36-06050.10779421.947085
Aleja Niepodległości 20036-06050.11034321.949750
Aleja Niepodległości 20136-06050.10903321.946775
Aleja Niepodległości 20436-06050.11010721.949654
Aleja Niepodległości 20836-06050.11023221.949394
Aleja Niepodległości 21136-06050.10883921.945624
Aleja Niepodległości 21436-06050.10988421.949034
Aleja Niepodległości 21536-06050.10893621.945164
Aleja Niepodległości 21636-06050.11020021.948966
Aleja Niepodległości 21736-06050.10879121.944944
Aleja Niepodległości 21836-06050.11015421.948772
Aleja Niepodległości 21936-06050.10893021.944589
Aleja Niepodległości 219A36-06050.10829421.944781
Aleja Niepodległości 219B36-06050.10785321.944953
Aleja Niepodległości 22236-06050.10960721.948601
Aleja Niepodległości 22436-06050.11012321.948491
Aleja Niepodległości 22636-06050.11011021.948285
Aleja Niepodległości 22736-06050.10884721.943381
Aleja Niepodległości 22836-06050.10970721.948378
Aleja Niepodległości 23036-06050.10953421.948112
Aleja Niepodległości 23236-06050.10990521.948020
Aleja Niepodległości 23536-06050.10881021.942628
Aleja Niepodległości 23636-06050.10945121.947938
Aleja Niepodległości 23736-06050.10880121.942545
Aleja Niepodległości 23836-06050.10940721.947533
Aleja Niepodległości 24036-06050.10985421.947535
Aleja Niepodległości 24136-06050.10878921.942186
Aleja Niepodległości 24236-06050.10994721.947339
Aleja Niepodległości 24336-06050.10833321.942158
Aleja Niepodległości 24836-06050.10939021.946922
Aleja Niepodległości 25136-06050.10872621.940967
Aleja Niepodległości 25236-06050.10977421.946688
Aleja Niepodległości 25536-06050.10863721.940441
Aleja Niepodległości 25736-06050.10859421.939797
Aleja Niepodległości 25836-06050.10975421.946279
Aleja Niepodległości 25936-06050.10849221.939460
Aleja Niepodległości 26036-06050.10975621.945861
Aleja Niepodległości 26336-06050.10818421.938818
Aleja Niepodległości 26536-06050.10819421.938482
Aleja Niepodległości 26636-06050.10941121.945566
Aleja Niepodległości 26836-06050.10972821.945493
Aleja Niepodległości 26936-06050.10814821.937846
Aleja Niepodległości 27236-06050.10969221.945094
Aleja Niepodległości 27436-06050.10948121.945221
Aleja Niepodległości 27536-06050.10882621.938982
Aleja Niepodległości 27936-06050.10902121.939574
Aleja Niepodległości 28236-06050.10929921.944734
Aleja Niepodległości 29036-06050.10943821.944319
Aleja Niepodległości 29436-06050.10974121.944004
Aleja Niepodległości 29836-06050.10932621.943823
Aleja Niepodległości 30036-06050.10968921.943842
Aleja Niepodległości 30236-06050.10967621.943585
Aleja Niepodległości 30836-06050.10975121.943442
Aleja Niepodległości 31236-06050.10967921.943244
Aleja Niepodległości 31836-06050.10965521.943086
Aleja Niepodległości 32036-06050.10966621.942838
Aleja Niepodległości 32236-06050.10919921.942954
Aleja Niepodległości 32436-06050.10926321.942715
Aleja Niepodległości 32636-06050.10970821.942666
Aleja Niepodległości 32836-06050.10962921.942294
Aleja Niepodległości 33036-06050.10923521.942396
Aleja Niepodległości 33436-06050.10969421.942100
Aleja Niepodległości 33636-06050.10962021.941891
Aleja Niepodległości 33836-06050.10915621.942062
Aleja Niepodległości 34036-06050.10921721.941526
Aleja Niepodległości 34236-06050.10959021.941545
Aleja Niepodległości 34436-06050.10968221.941275
Aleja Niepodległości 34636-06050.10954221.941177
Aleja Niepodległości 34836-06050.10913421.941253
Aleja Niepodległości 35236-06050.10948121.940954
Aleja Niepodległości 35636-06050.10914321.940696

Zabudowa — Aleja Niepodległości, Głogów Małopolski

97,1%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
2,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,8kondygnacji średnio, najwyższy: 3
1adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 170 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Niepodległości

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
23 mdo najbliższego przystanku
1,2 kmdo stacji kolejowej Rogoźnica koło Rzeszowa
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rogoźnica II 2 perony/słupki23 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Rogoźnica I 2 perony/słupki555 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 9Dom Ludowy w Głogowie Małopolskim, ul. Ofiar Katynia 2, 36-060 Głogów Małopolski2, 6, 7, 8, 12, 16, 17, 20, 21, 23 … 356 (174 numerów)

Ceny mieszkań — Aleja Niepodległości, Głogów Małopolski

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5886 zł/m²miejscowość: Głogów Małopolski · 158 transakcji
typowo 5412–6987 zł/m², mediana ceny 389 000 zł, śr. 63,8 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5424 zł/m²5
2025 I półr.
5725 zł/m²86
2025 II półr.
6928 zł/m²12
2026 I półr.
6370 zł/m²48
2026 II półr.
6527 zł/m²7

Inne ulice — Głogów Małopolski

Wszystkie ulice: Głogów Małopolski →

Aleja Niepodległości w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Niepodległości w miejscowości Głogów Małopolski?

Wszystkie 174 adresy przy Aleja Niepodległości (Głogów Małopolski) mają kod pocztowy 36-060.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Niepodległości (Głogów Małopolski)?

Identyfikator ULIC to 30816, a SIMC miejscowości Głogów Małopolski to 0974328. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0974328 + 30816.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Niepodległości?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Niepodległości w miejscowości Głogów Małopolski zarejestrowano 174 punkty adresowe (numery od 2 do 356).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury