Aleja Niepodległości, Inowrocław

Aleja Niepodległości, Inowrocław — gmina miejska Inowrocław, powiat inowrocławski, woj. kujawsko-pomorskie. 90 adresów, kod pocztowy 88-100.

Nazwa
Aleja Niepodległości
Miejscowość
Inowrocław SIMC 0928989
ULIC (TERYT)
30816
Gmina
Inowrocław TERC 0407011
Powiat
inowrocławski
Województwo
kujawsko-pomorskie
Kody pocztowe
88-100
Numery
4 – 134

Adresy — Aleja Niepodległości (90)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Niepodległości 488-10052.78993618.249517
Aleja Niepodległości 588-10052.78977218.251536
Aleja Niepodległości 788-10052.78901918.251755
Aleja Niepodległości 1488-10052.78832018.250906
Aleja Niepodległości 1888-10052.78743218.251050
Aleja Niepodległości 18A88-10052.78762618.251623
Aleja Niepodległości 18b88-10052.78768018.251602
Aleja Niepodległości 18C88-10052.78757218.251651
Aleja Niepodległości 18d88-10052.78772718.251547
Aleja Niepodległości 18e88-10052.78777418.251529
Aleja Niepodległości 18f88-10052.78781618.251512
Aleja Niepodległości 18g88-10052.78785718.251496
Aleja Niepodległości 18h88-10052.78789918.251479
Aleja Niepodległości 18I88-10052.78794118.251461
Aleja Niepodległości 18j88-10052.78798318.251444
Aleja Niepodległości 18k88-10052.78802218.251428
Aleja Niepodległości 20a88-10052.78733318.251744
Aleja Niepodległości 20b88-10052.78741218.251713
Aleja Niepodległości 20c88-10052.78746618.251694
Aleja Niepodległości 20d88-10052.78751918.251677
Aleja Niepodległości 2288-10052.78471618.252548
Aleja Niepodległości 2488-10052.78444818.252873
Aleja Niepodległości 2688-10052.78392418.253178
Aleja Niepodległości 3088-10052.78336318.253258
Aleja Niepodległości 3288-10052.78309718.253577
Aleja Niepodległości 3488-10052.78251918.253169
Aleja Niepodległości 35a88-10052.78510618.254618
Aleja Niepodległości 35b88-10052.78421418.255270
Aleja Niepodległości 35c88-10052.78366118.255353
Aleja Niepodległości 35d88-10052.78313818.255284
Aleja Niepodległości 3688-10052.78232818.254167
Aleja Niepodległości 36a88-10052.78246718.254138
Aleja Niepodległości 3788-10052.78256118.255480
Aleja Niepodległości 3888-10052.78176618.254223
Aleja Niepodległości 3988-10052.78160918.255677
Aleja Niepodległości 4288-10052.78096318.253877
Aleja Niepodległości 58a88-10052.77671318.253259
Aleja Niepodległości 58b88-10052.77667018.253242
Aleja Niepodległości 58c88-10052.77663518.253227
Aleja Niepodległości 58d88-10052.77660118.253212
Aleja Niepodległości 58e88-10052.77656718.253198
Aleja Niepodległości 58f88-10052.77651218.253237
Aleja Niepodległości 58g88-10052.77654918.253316
Aleja Niepodległości 58H88-10052.77658318.253330
Aleja Niepodległości 58I88-10052.77662318.253348
Aleja Niepodległości 5988-10052.77776318.255258
Aleja Niepodległości 6088-10052.77682018.252296
Aleja Niepodległości 6188-10052.77771018.255234
Aleja Niepodległości 6288-10052.77641418.252630
Aleja Niepodległości 62a88-10052.77626818.253115
Aleja Niepodległości 6388-10052.77765718.255213
Aleja Niepodległości 6488-10052.77625618.252299
Aleja Niepodległości 6588-10052.77760618.255193
Aleja Niepodległości 6688-10052.77643018.251624
Aleja Niepodległości 6788-10052.77755418.255172
Aleja Niepodległości 6888-10052.77581118.253270
Aleja Niepodległości 6988-10052.77750218.255150
Aleja Niepodległości 7088-10052.77571818.252468
Aleja Niepodległości 7188-10052.77744818.255126
Aleja Niepodległości 7288-10052.77572018.251845
Aleja Niepodległości 7388-10052.77739718.255106
Aleja Niepodległości 7588-10052.77734518.255068
Aleja Niepodległości 7688-10052.77581118.250992
Aleja Niepodległości 7788-10052.77729118.255061
Aleja Niepodległości 7888-10052.77557418.251300
Aleja Niepodległości 7988-10052.77723918.255039
Aleja Niepodległości 8088-10052.77515718.252112
Aleja Niepodległości 80A88-10052.77453318.252785
Aleja Niepodległości 80B88-10052.77455918.252638
Aleja Niepodległości 8188-10052.77718718.255020
Aleja Niepodległości 8288-10052.77519118.251404
Aleja Niepodległości 8388-10052.77713518.254998
Aleja Niepodległości 8488-10052.77497718.251014
Aleja Niepodległości 8588-10052.77708318.254976
Aleja Niepodległości 8688-10052.77476018.251218
Aleja Niepodległości 8788-10052.77703018.254954
Aleja Niepodległości 8888-10052.77427418.252065
Aleja Niepodległości 8988-10052.77697818.254934
Aleja Niepodległości 9088-10052.77424918.251339
Aleja Niepodległości 9188-10052.77692618.254907
Aleja Niepodległości 9288-10052.77401318.251599
Aleja Niepodległości 9388-10052.77687218.254885
Aleja Niepodległości 9588-10052.77669318.254754
Aleja Niepodległości 11588-10052.77406118.253500
Aleja Niepodległości 12588-10052.77348718.253314
Aleja Niepodległości 12688-10052.77273418.252473
Aleja Niepodległości 12888-10052.77254218.252299
Aleja Niepodległości 13088-10052.77237818.252269
Aleja Niepodległości 13288-10052.77217018.252391
Aleja Niepodległości 13488-10052.77198618.252259

Zabudowa — Aleja Niepodległości, Inowrocław

25,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
28,1%w budynkach wielorodzinnych
46,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,9kondygnacji średnio, najwyższy: 12

Na podstawie 89 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Niepodległości

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
86 mdo najbliższego przystanku
1,9 kmdo stacji kolejowej Inowrocław Rąbinek
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wojska Polskiego86 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepodległości Wojska Polskiego100 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepodległości Zapadłe117 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wojska Polskiego Piłsudskiego415 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Poznańska Staszica529 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepodległości Kusocińskiego541 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Poznańska Gwarków n/ż552 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepodległości Miechowicka584 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Poznańska Szpital 2 perony/słupki673 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Niepodległości Świętokrzyska698 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Staszica Świętokrzyska740 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Miechowicka Niepodległości758 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 31Zespół Szkół Ekonomiczno-Logistycznych, ul. Józefa Krzymińskiego 8, 88-100 Inowrocław4, 5, 7, 14, 18, 18A, 18b, 18C, 18d, 18e … 26 (23 numerów)
nr 34Przedszkole Nr 4 „Słoneczko” z Oddziałami Integracyjnymi, ul. Janusza Kusocińskiego 24, 88-100 Inowrocław30, 32, 34, 35a, 35b, 35c, 35d, 36, 36a, 37 … 42 (13 numerów)
nr 35Budynek Starostwa Powiatowego, ul. Poznańska 133A, 88-100 Inowrocław58a, 58b, 58c, 58d, 58e, 58f, 58g, 58H, 58I, 59
nr 44Szkoła Podstawowa Nr 5 im. dra Józefa Krzymińskiego, ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7, 88-100 Inowrocław60, 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 66, 67, 68 … 92 (35 numerów)
nr 45Warsztat Terapii Zajęciowej "Razem" przy Stowarzyszeniu Pomocy Upośledzonym Umysłowo, ul. Emilii Plater 3, 88-100 Inowrocław93, 95, 115, 125, 126, 128, 130, 132, 134

Ceny mieszkań — Aleja Niepodległości, Inowrocław

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5591 zł/m²ulica: Aleja Niepodległości · 34 transakcje
typowo 4968–6093 zł/m², mediana ceny 290 500 zł, śr. 53,8 m²
5506 zł/m²miejscowość: Inowrocław · 1000 transakcji
typowo 4552–6712 zł/m², mediana ceny 250 000 zł, śr. 49,9 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
5527 zł/m²6
2025 I półr.
6054 zł/m²3
2025 II półr.
5527 zł/m²7
2026 I półr.
5591 zł/m²18

Inne ulice — Inowrocław

Wszystkie ulice: Inowrocław →

Aleja Niepodległości w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Niepodległości w miejscowości Inowrocław?

Wszystkie 90 adresy przy Aleja Niepodległości (Inowrocław) mają kod pocztowy 88-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Niepodległości (Inowrocław)?

Identyfikator ULIC to 30816, a SIMC miejscowości Inowrocław to 0928989. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0928989 + 30816.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Niepodległości?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Niepodległości w miejscowości Inowrocław zarejestrowano 90 punktów adresowych (numery od 4 do 134).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury