Aleja Niepodległości, Mońki

Aleja Niepodległości, Mońki — gmina miejska Mońki, powiat moniecki, woj. podlaskie. 51 adresów, kod pocztowy 19-100.

Nazwa
Aleja Niepodległości
Miejscowość
Mońki SIMC 0923348
ULIC (TERYT)
30816
Gmina
Mońki TERC 2008064
Powiat
moniecki
Województwo
podlaskie
Kody pocztowe
19-100
Numery
1 – 33

Adresy — Aleja Niepodległości (51)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Niepodległości 119-10053.40338322.799368
Aleja Niepodległości 2a/119-10053.40321122.799582
Aleja Niepodległości 2a/1019-10053.40363022.800355
Aleja Niepodległości 2a/1119-10053.40367322.800435
Aleja Niepodległości 2a/1319-10053.40375222.800575
Aleja Niepodległości 2a/219-10053.40326122.799672
Aleja Niepodległości 2a/319-10053.40330722.799764
Aleja Niepodległości 2a/419-10053.40335822.799848
Aleja Niepodległości 2a/519-10053.40340022.799934
Aleja Niepodległości 2a/619-10053.40344922.800021
Aleja Niepodległości 2a/719-10053.40349322.800104
Aleja Niepodległości 2a/819-10053.40353822.800185
Aleja Niepodległości 2a/919-10053.40358322.800271
Aleja Niepodległości 319-10053.40437522.800539
Aleja Niepodległości 419-10053.40423822.801485
Aleja Niepodległości 4a19-10053.40390122.800890
Aleja Niepodległości 519-10053.40461822.800940
Aleja Niepodległości 5a19-10053.40479022.801323
Aleja Niepodległości 5b19-10053.40485922.800973
Aleja Niepodległości 619-10053.40468122.802268
Aleja Niepodległości 719-10053.40499522.801656
Aleja Niepodległości 819-10053.40518722.803140
Aleja Niepodległości 919-10053.40553122.803106
Aleja Niepodległości 9A19-10053.40545722.802984
Aleja Niepodległości 1019-10053.40516822.803728
Aleja Niepodległości 1119-10053.40640622.804102
Aleja Niepodległości 11A19-10053.40659622.803760
Aleja Niepodległości 11b19-10053.40659722.804669
Aleja Niepodległości 1219-10053.40552822.803695
Aleja Niepodległości 12A19-10053.40557222.803774
Aleja Niepodległości 1319-10053.40675022.805106
Aleja Niepodległości 1419-10053.40576222.804114
Aleja Niepodległości 1519-10053.40685522.805330
Aleja Niepodległości 1619-10053.40611222.804905
Aleja Niepodległości 1719-10053.40694822.805452
Aleja Niepodległości 1819-10053.40633422.805242
Aleja Niepodległości 1919-10053.40707122.805669
Aleja Niepodległości 2019-10053.40653022.805513
Aleja Niepodległości 2119-10053.40716322.805831
Aleja Niepodległości 2219-10053.40664922.805797
Aleja Niepodległości 2319-10053.40766522.806729
Aleja Niepodległości 2419-10053.40680922.806026
Aleja Niepodległości 2519-10053.40781822.806985
Aleja Niepodległości 2619-10053.40692422.806201
Aleja Niepodległości 2719-10053.40796922.807267
Aleja Niepodległości 2819-10053.40821422.808501
Aleja Niepodległości 2919-10053.40810322.807491
Aleja Niepodległości 29A19-10053.40833222.807006
Aleja Niepodległości 29B19-10053.40835922.806895
Aleja Niepodległości 3119-10053.40854422.807800
Aleja Niepodległości 3319-10053.40887222.808670

Zabudowa — Aleja Niepodległości, Mońki

37,3%adresów w budynkach jednorodzinnych
23,5%w budynkach wielorodzinnych
39,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,6kondygnacji średnio, najwyższy: 6

Na podstawie 51 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Niepodległości

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
389 mdo najbliższego przystanku
896 mdo stacji kolejowej Mońki
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
PKS-ul. Słowackiego 42389 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 4Moniecki Ośrodek Kultury w Mońkach, ul. Białostocka 25, 19-100 Mońki3, 4, 6, 8, 9, 10, 11
nr 1Szkoła Podstawowa Nr 2 w Mońkach, ul. Tysiąclecia 17, 19-100 Mońki13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 … 33 (20 numerów)

Inne ulice — Mońki

Wszystkie ulice: Mońki →

Aleja Niepodległości w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Niepodległości w miejscowości Mońki?

Wszystkie 51 adresy przy Aleja Niepodległości (Mońki) mają kod pocztowy 19-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Niepodległości (Mońki)?

Identyfikator ULIC to 30816, a SIMC miejscowości Mońki to 0923348. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0923348 + 30816.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Niepodległości?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Niepodległości w miejscowości Mońki zarejestrowano 51 punktów adresowych (numery od 1 do 33).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury