Aleja Lipowa, Hopy

Aleja Lipowa, Hopy — gmina Przodkowo, powiat kartuski, woj. pomorskie. 9 adresów, kod pocztowy 83-305.

Nazwa
Aleja Lipowa
Miejscowość
Hopy SIMC 0169526
ULIC (TERYT)
30312
Gmina
Przodkowo TERC 2205032
Powiat
kartuski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-305
Numery
8 – 79

Adresy — Aleja Lipowa (9)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Lipowa 883-30554.39656918.237142
Aleja Lipowa 1083-30554.39670718.236818
Aleja Lipowa 2083-30554.39722318.234621
Aleja Lipowa 2383-30554.39544418.237388
Aleja Lipowa 2583-30554.39558118.237506
Aleja Lipowa 3283-30554.39857018.231626
Aleja Lipowa 4383-30554.39691918.232938
Aleja Lipowa 7783-30554.39993818.224429
Aleja Lipowa 7983-30554.40010218.224062

Zabudowa — Aleja Lipowa, Hopy

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 9 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Lipowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
453 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Hopy453 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wilanowo Załęskie514 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 9Szkoła Podstawowa, ul. Górna 2, 83-305 Wilanowo8, 10, 20, 23, 25, 32, 43, 77, 79

Inne ulice — Hopy

Wszystkie ulice: Hopy →

Aleja Lipowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Lipowa w miejscowości Hopy?

Wszystkie 9 adresy przy Aleja Lipowa (Hopy) mają kod pocztowy 83-305.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Lipowa (Hopy)?

Identyfikator ULIC to 30312, a SIMC miejscowości Hopy to 0169526. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0169526 + 30312.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Lipowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Lipowa w miejscowości Hopy zarejestrowano 9 punktów adresowych (numery od 8 do 79).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury