Osiedle Na Skarpie, Kraków

Osiedle Na Skarpie, Kraków (dzielnica Nowa Huta) — gmina miejska Kraków, powiat miejski Kraków, woj. małopolskie. 72 adresy, 5 kodów pocztowych.

Nazwa
Osiedle Na Skarpie
Miejscowość
Kraków SIMC 0950463
Dzielnica
Nowa Huta
ULIC (TERYT)
50606
Gmina
Kraków TERC 1261011
Powiat
Kraków
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
31-909, 31-910, 31-911, 31-912, 31-913
Numery
6 – 67

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
31-9096, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 13a … 59h (13 numerów)
31-91016, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 … 38 (26 numerów)
31-91139, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47 … 58 (21 numerów)
31-91259, 60, 61
31-91362, 63, 63a, 64, 65, 66, 66a, 66b, 67

Adresy — Osiedle Na Skarpie (72)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Na Skarpie 631-90950.06779420.042859
Osiedle Na Skarpie 731-90950.06837220.042386
Osiedle Na Skarpie 831-90950.06977020.042970
Osiedle Na Skarpie 8a31-90950.07013420.042177
Osiedle Na Skarpie 931-90950.06966220.043776
Osiedle Na Skarpie 1031-90950.06979620.044193
Osiedle Na Skarpie 1131-90950.06964420.045052
Osiedle Na Skarpie 1231-90950.06937920.045331
Osiedle Na Skarpie 1331-90950.06940420.044774
Osiedle Na Skarpie 13a31-90950.06892620.044579
Osiedle Na Skarpie 1431-90950.06950220.044240
Osiedle Na Skarpie 1531-90950.06869820.044503
Osiedle Na Skarpie 1631-91050.06880720.043894
Osiedle Na Skarpie 1731-91050.06893020.043412
Osiedle Na Skarpie 1831-91050.06846720.043708
Osiedle Na Skarpie 1931-91050.06830020.044338
Osiedle Na Skarpie 2031-91050.06847620.044879
Osiedle Na Skarpie 2131-91050.06830620.045844
Osiedle Na Skarpie 2231-91050.06871120.045725
Osiedle Na Skarpie 2331-91050.06925120.045984
Osiedle Na Skarpie 2431-91050.06938920.046474
Osiedle Na Skarpie 2531-91050.06911520.046749
Osiedle Na Skarpie 2631-91050.06844720.046370
Osiedle Na Skarpie 2731-91050.06833120.046877
Osiedle Na Skarpie 2831-91050.06849220.047484
Osiedle Na Skarpie 28a31-91050.06825520.047434
Osiedle Na Skarpie 2931-91050.06874320.047186
Osiedle Na Skarpie 3031-91050.06915720.047762
Osiedle Na Skarpie 3131-91050.06861020.047925
Osiedle Na Skarpie 3231-91050.06800820.047704
Osiedle Na Skarpie 32a31-91050.06806120.047363
Osiedle Na Skarpie 3331-91050.06807920.048409
Osiedle Na Skarpie 3431-91050.06864320.048629
Osiedle Na Skarpie 3531-91050.06892620.049022
Osiedle Na Skarpie 35a31-91050.06870620.048990
Osiedle Na Skarpie 3631-91050.06847020.049397
Osiedle Na Skarpie 3731-91050.06807320.049225
Osiedle Na Skarpie 3831-91050.06783420.048653
Osiedle Na Skarpie 3931-91150.06750720.048966
Osiedle Na Skarpie 4031-91150.06703020.049134
Osiedle Na Skarpie 4131-91150.06664220.048886
Osiedle Na Skarpie 41a31-91150.06684420.048838
Osiedle Na Skarpie 4231-91150.06649020.048390
Osiedle Na Skarpie 4331-91150.06657020.047497
Osiedle Na Skarpie 4431-91150.06685920.048282
Osiedle Na Skarpie 4531-91150.06724020.048449
Osiedle Na Skarpie 4631-91150.06756720.047976
Osiedle Na Skarpie 4731-91150.06771820.047178
Osiedle Na Skarpie 4831-91150.06742520.047258
Osiedle Na Skarpie 4931-91150.06700920.047077
Osiedle Na Skarpie 5031-91150.06672820.046628
Osiedle Na Skarpie 5131-91150.06711720.046378
Osiedle Na Skarpie 5231-91150.06751420.046547
Osiedle Na Skarpie 5331-91150.06780620.046539
Osiedle Na Skarpie 5431-91150.06788720.045934
Osiedle Na Skarpie 5531-91150.06762620.045788
Osiedle Na Skarpie 5631-91150.06723620.045622
Osiedle Na Skarpie 5731-91150.06697520.045667
Osiedle Na Skarpie 5831-91150.06720620.044381
Osiedle Na Skarpie 5931-91250.06796620.043588
Osiedle Na Skarpie 59h31-90950.06775220.043190
Osiedle Na Skarpie 6031-91250.06744820.043484
Osiedle Na Skarpie 6131-91250.06794820.044277
Osiedle Na Skarpie 6231-91350.06758520.044273
Osiedle Na Skarpie 6331-91350.06752820.044935
Osiedle Na Skarpie 63a31-91350.06779220.044822
Osiedle Na Skarpie 6431-91350.06797220.045002
Osiedle Na Skarpie 6531-91350.06574020.044658
Osiedle Na Skarpie 6631-91350.06577620.046163
Osiedle Na Skarpie 66a31-91350.06569820.046612
Osiedle Na Skarpie 66b31-91350.06558820.047020
Osiedle Na Skarpie 6731-91350.06472920.048607

Zabudowa — Osiedle Na Skarpie, Kraków

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
77,1%w budynkach wielorodzinnych
22,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,2kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 70 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Na Skarpie

bardzo dobradostępność komunikacyjna (3107 pkt)
108 mdo najbliższego przystanku
16linii w promieniu 800 m
3,1 kmdo stacji kolejowej Kraków Lubocza
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Os. Na Skarpie 7 perony/słupki108 m1231491631741936012170706 całą dobę
Os. Wandy 2 perony/słupki151 m123163193153 04:49–23:44
Szpital Żeromskiego 4 perony/słupki235 m123163193306 04:51–23:46
Klasztorna 6 perony/słupki242 m1231491631741936012170706 całą dobę
Sieroszewskiego 4 perony/słupki419 m123163193306 04:52–23:47
Klasztor Cystersów 4 perony/słupki525 m123163193306 04:53–23:48
Bulwarowa 2 perony/słupki550 m123163174193215 05:03–23:26
Orkana564 m12360156 04:55–03:19 (po północy)
Os. Willowe 4 perony/słupki631 m123163174193601379 całą dobę
Struga 10 perony/słupki640 m1231321391421491631721935016011622741387 całą dobę
Plac Centralny im. R. Reagana 4 perony/słupki648 m1491746011621227074423 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 393Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Osiedle Na Skarpie 8, 31-909 Kraków6, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 13a … 67 (42 numerów)
nr 394Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Osiedle Na Skarpie 8, 31-909 Kraków21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28a, 29 … 46 (30 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Na Skarpie, Kraków

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

12 024 zł/m²ulica: Osiedle Na Skarpie · 29 transakcji
typowo 10 378–12 882 zł/m², mediana ceny 500 000 zł, śr. 46,6 m²
14 617 zł/m²miejscowość: Kraków · 21 134 transakcje
typowo 12 550–16 764 zł/m², mediana ceny 695 000 zł, śr. 52,6 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
12 024 zł/m²5
2025 I półr.
11 979 zł/m²8
2025 II półr.
11 739 zł/m²8
2026 I półr.
12 182 zł/m²8

Inne ulice — Kraków

Wszystkie ulice: Kraków →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Na Skarpie w miejscowości Kraków?

Osiedle Na Skarpie (Kraków) ma 5 kodów pocztowych: 31-909 — nr 6, 7, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13, 13a … 59h (13 numerów); 31-910 — nr 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 … 38 (26 numerów); 31-911 — nr 39, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47 … 58 (21 numerów); 31-912 — nr 59, 60, 61; 31-913 — nr 62, 63, 63a, 64, 65, 66, 66a, 66b, 67.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Na Skarpie (Kraków)?

Identyfikator ULIC to 50606, a SIMC miejscowości Kraków to 0950463. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0950463 + 50606.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Na Skarpie?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Na Skarpie w miejscowości Kraków zarejestrowano 72 punkty adresowe (numery od 6 do 67).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury