Osiedle Ogrodowe, Kraków

Osiedle Ogrodowe, Kraków (dzielnica Nowa Huta) — gmina miejska Kraków, powiat miejski Kraków, woj. małopolskie. 21 adresów, 2 kody pocztowe.

Nazwa
Osiedle Ogrodowe
Miejscowość
Kraków SIMC 0950463
Dzielnica
Nowa Huta
ULIC (TERYT)
46764
Gmina
Kraków TERC 1261011
Powiat
Kraków
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
31-915, 31-916
Numery
1 – 18

Kody pocztowe wg numerów

Kod pocztowyNumery budynków
31-9151, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a
31-91611, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Adresy — Osiedle Ogrodowe (21)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Ogrodowe 131-91550.07201120.042956
Osiedle Ogrodowe 231-91550.07200320.044102
Osiedle Ogrodowe 331-91550.07180820.044043
Osiedle Ogrodowe 431-91550.07130920.044755
Osiedle Ogrodowe 4a31-91550.07157720.044869
Osiedle Ogrodowe 531-91550.07161420.045502
Osiedle Ogrodowe 631-91550.07177620.045883
Osiedle Ogrodowe 731-91550.07147620.046265
Osiedle Ogrodowe 831-91550.07099920.045640
Osiedle Ogrodowe 931-91550.07074020.045568
Osiedle Ogrodowe 1031-91550.07023320.045107
Osiedle Ogrodowe 10a31-91550.07042320.045383
Osiedle Ogrodowe 1131-91650.07042120.044054
Osiedle Ogrodowe 1231-91650.07059020.043129
Osiedle Ogrodowe 12a31-91650.07078920.043261
Osiedle Ogrodowe 1331-91650.07102420.042710
Osiedle Ogrodowe 1431-91650.07124920.043461
Osiedle Ogrodowe 1531-91650.07110120.044725
Osiedle Ogrodowe 1631-91650.07087220.043546
Osiedle Ogrodowe 1731-91650.07078820.044011
Osiedle Ogrodowe 1831-91650.07068820.044574

Zabudowa — Osiedle Ogrodowe, Kraków

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
76,2%w budynkach wielorodzinnych
23,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
3,4kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 21 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Ogrodowe

bardzo dobradostępność komunikacyjna (3918 pkt)
229 mdo najbliższego przystanku
22linii w promieniu 800 m
3,1 kmdo stacji kolejowej Kraków Lubocza
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Os. Na Skarpie 7 perony/słupki229 m1231491631741936012170706 całą dobę
Plac Centralny im. R. Reagana 8 perony/słupki362 m14917450260166216212270741039 całą dobę
Struga 10 perony/słupki385 m1231321391421491631721935016011622741387 całą dobę
Os. Wandy 2 perony/słupki428 m123163193153 04:49–23:44
Orkana508 m12360156 04:55–03:19 (po północy)
Klasztorna 6 perony/słupki558 m1231491631741936012170706 całą dobę
Aleja Róż 8 perony/słupki571 m110139142160163172193501601835 całą dobę
Szpital Żeromskiego 4 perony/słupki591 m123163193306 04:51–23:46
Bulwarowa 2 perony/słupki705 m123163174193215 05:03–23:26
Os. Willowe 4 perony/słupki709 m123163174193601379 całą dobę
Zalew Nowohucki 4 perony/słupki758 m163174193501353 04:42–23:43
Aleja Przyjaźni 4 perony/słupki775 m103110160572601238 całą dobę

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 395Szkoła Podstawowa Nr 80, os. Osiedle Na Skarpie 8, 31-909 Kraków1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9 … 18 (21 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Ogrodowe, Kraków

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

13 220 zł/m²ulica: Osiedle Ogrodowe · 27 transakcji
typowo 11 602–14 805 zł/m², mediana ceny 612 000 zł, śr. 49,6 m²
14 617 zł/m²miejscowość: Kraków · 21 134 transakcje
typowo 12 550–16 764 zł/m², mediana ceny 695 000 zł, śr. 52,6 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
12 314 zł/m²4
2025 I półr.
13 368 zł/m²11
2025 II półr.
11 932 zł/m²6
2026 I półr.
13 932 zł/m²6

Inne ulice — Kraków

Wszystkie ulice: Kraków →

Osiedle Ogrodowe w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Ogrodowe w miejscowości Kraków?

Osiedle Ogrodowe (Kraków) ma 2 kodów pocztowych: 31-915 — nr 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a; 31-916 — nr 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 16, 17, 18.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Ogrodowe (Kraków)?

Identyfikator ULIC to 46764, a SIMC miejscowości Kraków to 0950463. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0950463 + 46764.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Ogrodowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Ogrodowe w miejscowości Kraków zarejestrowano 21 punktów adresowych (numery od 1 do 18).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury