Osiedle Przy Arce, Kraków

Osiedle Przy Arce, Kraków (dzielnica Nowa Huta) — gmina miejska Kraków, powiat miejski Kraków, woj. małopolskie. 26 adresów, kod pocztowy 31-845.

Nazwa
Osiedle Przy Arce
Miejscowość
Kraków SIMC 0950463
Dzielnica
Nowa Huta
ULIC (TERYT)
52870
Gmina
Kraków TERC 1261011
Powiat
Kraków
Województwo
małopolskie
Kody pocztowe
31-845
Numery
1 – 25

Adresy — Osiedle Przy Arce (26)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Przy Arce 131-84550.08185620.025119
Osiedle Przy Arce 231-84550.08204820.026761
Osiedle Przy Arce 2a31-84550.08219020.025426
Osiedle Przy Arce 2B31-84550.08213620.025312
Osiedle Przy Arce 331-84550.08221120.024608
Osiedle Przy Arce 3a31-84550.08214320.024732
Osiedle Przy Arce 3b31-84550.08208020.024823
Osiedle Przy Arce 431-84550.08289820.026101
Osiedle Przy Arce 531-84550.08325820.025910
Osiedle Przy Arce 931-84550.08309820.028141
Osiedle Przy Arce 1031-84550.08328320.028667
Osiedle Przy Arce 1131-84550.08346620.029207
Osiedle Przy Arce 1231-84550.08295920.030111
Osiedle Przy Arce 1331-84550.08246520.030927
Osiedle Przy Arce 1431-84550.08273920.029598
Osiedle Przy Arce 1531-84550.08216020.030386
Osiedle Przy Arce 1631-84550.08251720.029113
Osiedle Przy Arce 1731-84550.08181920.029882
Osiedle Przy Arce 1831-84550.08228220.028591
Osiedle Przy Arce 1931-84550.08162520.029222
Osiedle Przy Arce 2031-84550.08163020.028069
Osiedle Przy Arce 2131-84550.08109020.028415
Osiedle Przy Arce 2231-84550.08143620.027067
Osiedle Przy Arce 2331-84550.08082020.027665
Osiedle Przy Arce 2431-84550.08126920.026257
Osiedle Przy Arce 2531-84550.08085220.026845

Zabudowa — Osiedle Przy Arce, Kraków

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
73,1%w budynkach wielorodzinnych
26,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
5,5kondygnacji średnio, najwyższy: 12

Na podstawie 26 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Przy Arce

bardzo dobradostępność komunikacyjna (4889 pkt)
250 mdo najbliższego przystanku
30linii w promieniu 800 m
2,9 kmdo stacji kolejowej Kraków Piastów
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rondo Kocmyrzowskie im. ks. Gorzelanego 11 perony/słupki250 m1031221421722022122222322625726086641514151621711663 całą dobę
Arka Pana 4 perony/słupki251 m123132139163193501601670 całą dobę
Teatr Ludowy 8 perony/słupki350 m11012212313213916016319320221222223226250160160815711374 całą dobę
DH Wanda 8 perony/słupki506 m132142172502572608664141516211296 całą dobę
Os. Jagiellońskie 4 perony/słupki580 m123132139163193601543 całą dobę
Os. Zgody 6 perony/słupki652 m1031221421725025721621963 04:18–23:59
Os. Kościuszkowskie 2 perony/słupki739 m142152250 04:21–00:06 (po północy)
Bieńczycka 4 perony/słupki789 m10366473 04:56–04:15 (po północy)
Cienista797 m1571197 05:19–23:40

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 355Szkoła Podstawowa Nr 86, os. Osiedle Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków1, 2, 2a, 2B, 3, 3a, 3b, 4, 5, 9
nr 356Szkoła Podstawowa Nr 86, os. Osiedle Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków10, 11, 12, 13, 14, 15
nr 357Szkoła Podstawowa Nr 86, os. Osiedle Jagiellońskie 18, 31-833 Kraków16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25

Ceny mieszkań — Osiedle Przy Arce, Kraków

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

12 850 zł/m²ulica: Osiedle Przy Arce · 29 transakcji
typowo 10 709–13 560 zł/m², mediana ceny 518 000 zł, śr. 42,3 m²
14 617 zł/m²miejscowość: Kraków · 21 134 transakcje
typowo 12 550–16 764 zł/m², mediana ceny 695 000 zł, śr. 52,6 m²

Trend (ulica)

2024 II półr.
13 095 zł/m²4
2025 I półr.
13 749 zł/m²7
2025 II półr.
10 979 zł/m²9
2026 I półr.
10 828 zł/m²7

Inne ulice — Kraków

Wszystkie ulice: Kraków →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Przy Arce w miejscowości Kraków?

Wszystkie 26 adresy przy Osiedle Przy Arce (Kraków) mają kod pocztowy 31-845.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Przy Arce (Kraków)?

Identyfikator ULIC to 52870, a SIMC miejscowości Kraków to 0950463. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0950463 + 52870.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Przy Arce?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Przy Arce w miejscowości Kraków zarejestrowano 26 punktów adresowych (numery od 1 do 25).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury