Osiedle Robotnicze, Nowogród Bobrzański

Osiedle Robotnicze, Nowogród Bobrzański — gmina miejska Nowogród Bobrzański, powiat zielonogórski, woj. lubuskie. 16 adresów, kod pocztowy 66-010.

Nazwa
Osiedle Robotnicze
Miejscowość
Nowogród Bobrzański SIMC 0988572
ULIC (TERYT)
15280
Gmina
Nowogród Bobrzański TERC 0809054
Powiat
zielonogórski
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
66-010
Numery
1 – 19

Adresy — Osiedle Robotnicze (16)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Robotnicze 166-01051.79326715.229607
Osiedle Robotnicze 266-01051.79361615.229158
Osiedle Robotnicze 366-01051.79326615.229199
Osiedle Robotnicze 466-01051.79268515.229032
Osiedle Robotnicze 566-01051.79298715.228893
Osiedle Robotnicze 666-01051.79263915.229135
Osiedle Robotnicze 766-01051.79295415.228987
Osiedle Robotnicze 866-01051.79254515.229369
Osiedle Robotnicze 966-01051.79287215.229180
Osiedle Robotnicze 1066-01051.79248815.229502
Osiedle Robotnicze 1166-01051.79283815.229266
Osiedle Robotnicze 1266-01051.79245715.229805
Osiedle Robotnicze 1366-01051.79275515.229465
Osiedle Robotnicze 1566-01051.79271415.229562
Osiedle Robotnicze 1766-01051.79264915.229859
Osiedle Robotnicze 1966-01051.79227415.230259

Zabudowa — Osiedle Robotnicze, Nowogród Bobrzański

68,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
31,3%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,3kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 16 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Robotnicze

słabadostępność komunikacyjna (16 pkt)
269 mdo najbliższego przystanku
1linii w promieniu 800 m
308 mdo stacji kolejowej Nowogród Osiedle
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Nowogród Bobrzański,Żarska 2 perony/słupki269 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nowogród Osiedle 2 perony/słupki308 mREG16 05:39–23:09
Krzystkowice, Szkolna566 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nowogród Bobrzański, Elewator 2 perony/słupki599 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nowogród Bobrzański,Nabrzeżna758 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Nowogród Bobrzański,Waltera800 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa nr. 1 im. Janusza Korczaka w Nowogrodzie Bobrzańskim, ul. Marcinkowskiego 2, 66-010 Nowogród Bobrzański1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 19 (16 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Robotnicze, Nowogród Bobrzański

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

5230 zł/m²miejscowość: Nowogród Bobrzański · 63 transakcje
typowo 4354–6500 zł/m², mediana ceny 270 000 zł, śr. 56,1 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4020 zł/m²4
2025 I półr.
4798 zł/m²13
2025 II półr.
6500 zł/m²26
2026 I półr.
4983 zł/m²18

Inne ulice — Nowogród Bobrzański

Wszystkie ulice: Nowogród Bobrzański →

Osiedle Robotnicze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Robotnicze w miejscowości Nowogród Bobrzański?

Wszystkie 16 adresy przy Osiedle Robotnicze (Nowogród Bobrzański) mają kod pocztowy 66-010.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Robotnicze (Nowogród Bobrzański)?

Identyfikator ULIC to 15280, a SIMC miejscowości Nowogród Bobrzański to 0988572. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0988572 + 15280.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Robotnicze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Robotnicze w miejscowości Nowogród Bobrzański zarejestrowano 16 punktów adresowych (numery od 1 do 19).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury