Osiedle Robotnicze, Ostrów Wielkopolski

Osiedle Robotnicze, Ostrów Wielkopolski — gmina miejska Ostrów Wielkopolski, powiat ostrowski, woj. wielkopolskie. 48 adresów, kod pocztowy 63-400.

Nazwa
Osiedle Robotnicze
Miejscowość
Ostrów Wielkopolski SIMC 0937132
ULIC (TERYT)
15280
Gmina
Ostrów Wielkopolski TERC 3017011
Powiat
ostrowski
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-400
Numery
1 – 54

Adresy — Osiedle Robotnicze (48)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Robotnicze 163-40051.64422017.825442
Osiedle Robotnicze 263-40051.64455417.824971
Osiedle Robotnicze 363-40051.64412017.825431
Osiedle Robotnicze 463-40051.64437117.824947
Osiedle Robotnicze 563-40051.64393417.825461
Osiedle Robotnicze 663-40051.64410217.824960
Osiedle Robotnicze 763-40051.64384117.825452
Osiedle Robotnicze 863-40051.64399117.824960
Osiedle Robotnicze 963-40051.64365517.825477
Osiedle Robotnicze 1063-40051.64375317.824963
Osiedle Robotnicze 1163-40051.64356717.825468
Osiedle Robotnicze 1263-40051.64365617.824966
Osiedle Robotnicze 1363-40051.64337417.825493
Osiedle Robotnicze 1463-40051.64341717.824966
Osiedle Robotnicze 1563-40051.64327217.825481
Osiedle Robotnicze 1663-40051.64331717.824969
Osiedle Robotnicze 1763-40051.64309717.825511
Osiedle Robotnicze 1863-40051.64308317.824975
Osiedle Robotnicze 1963-40051.64299817.825497
Osiedle Robotnicze 2063-40051.64298517.824975
Osiedle Robotnicze 2163-40051.64282017.825470
Osiedle Robotnicze 2263-40051.64275017.825003
Osiedle Robotnicze 2363-40051.64271717.825447
Osiedle Robotnicze 2463-40051.64264617.825009
Osiedle Robotnicze 2563-40051.64264117.825983
Osiedle Robotnicze 25a63-40051.64276117.826008
Osiedle Robotnicze 2663-40051.64246217.825234
Osiedle Robotnicze 2763-40051.64260417.826515
Osiedle Robotnicze 27a63-40051.64272217.826543
Osiedle Robotnicze 2863-40051.64243117.825746
Osiedle Robotnicze 2963-40051.64256417.827035
Osiedle Robotnicze 3063-40051.64238417.826235
Osiedle Robotnicze 3163-40051.64298517.827163
Osiedle Robotnicze 3263-40051.64234417.826753
Osiedle Robotnicze 3363-40051.64335717.827215
Osiedle Robotnicze 3463-40051.64232417.827253
Osiedle Robotnicze 3563-40051.64370717.827285
Osiedle Robotnicze 3663-40051.64260417.827576
Osiedle Robotnicze 3763-40051.64404217.827353
Osiedle Robotnicze 3863-40051.64279717.827639
Osiedle Robotnicze 4063-40051.64297017.827694
Osiedle Robotnicze 4263-40051.64315917.827760
Osiedle Robotnicze 4463-40051.64341517.827897
Osiedle Robotnicze 4663-40051.64359617.827938
Osiedle Robotnicze 4863-40051.64378417.827975
Osiedle Robotnicze 5063-40051.64397317.828013
Osiedle Robotnicze 5263-40051.64415217.828042
Osiedle Robotnicze 5463-40051.64438417.827886

Zabudowa — Osiedle Robotnicze, Ostrów Wielkopolski

54,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
45,8%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,8kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 48 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Robotnicze

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
181 mdo najbliższego przystanku
1,7 kmdo stacji kolejowej Ostrów Wielkopolski
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Paderewskiego III181 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Śmigielskiego 5192 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Śmigielskiego I/1234 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Paderewskiego II/2236 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Waryńskiego 2265 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Waryńskiego 1270 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Śmigielskiego I/2275 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Piłsudzkiego 1285 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Paderewskiego II/1290 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Piłsudzkiego 2295 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Paderewskiego Stadion 2 perony/słupki387 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Komuny Paryskiej pętla 1440 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 18Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Ludwika Waryńskiego 29, 63-400 Ostrów Wielkopolski1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 54 (48 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Robotnicze, Ostrów Wielkopolski

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – październik 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

6308 zł/m²miejscowość: Ostrów Wielkopolski · 884 transakcje
typowo 4959–7800 zł/m², mediana ceny 300 000 zł, śr. 51,4 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
5598 zł/m²100
2025 I półr.
6590 zł/m²287
2025 II półr.
6000 zł/m²266
2026 I półr.
6855 zł/m²156
2026 II półr.
6303 zł/m²75

Inne ulice — Ostrów Wielkopolski

Wszystkie ulice: Ostrów Wielkopolski →

Osiedle Robotnicze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Robotnicze w miejscowości Ostrów Wielkopolski?

Wszystkie 48 adresy przy Osiedle Robotnicze (Ostrów Wielkopolski) mają kod pocztowy 63-400.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Robotnicze (Ostrów Wielkopolski)?

Identyfikator ULIC to 15280, a SIMC miejscowości Ostrów Wielkopolski to 0937132. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0937132 + 15280.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Robotnicze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Robotnicze w miejscowości Ostrów Wielkopolski zarejestrowano 48 punktów adresowych (numery od 1 do 54).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury