Osiedle Robotnicze, Wałbrzych

Osiedle Robotnicze, Wałbrzych — gmina miejska Wałbrzych, powiat miejski Wałbrzych, woj. dolnośląskie. 10 adresów, kod pocztowy 58-304.

Nazwa
Osiedle Robotnicze
Miejscowość
Wałbrzych SIMC 0983681
ULIC (TERYT)
15280
Gmina
Wałbrzych TERC 0265011
Powiat
Wałbrzych
Województwo
dolnośląskie
Kody pocztowe
58-304
Numery
1 – 10

Adresy — Osiedle Robotnicze (10)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Robotnicze 158-30450.79423016.260996
Osiedle Robotnicze 258-30450.79414816.261840
Osiedle Robotnicze 358-30450.79420816.261369
Osiedle Robotnicze 458-30450.79405416.261954
Osiedle Robotnicze 558-30450.79460516.261416
Osiedle Robotnicze 658-30450.79431516.262808
Osiedle Robotnicze 758-30450.79450116.262088
Osiedle Robotnicze 858-30450.79449516.262967
Osiedle Robotnicze 958-30450.79491416.261933
Osiedle Robotnicze 1058-30450.79464616.263167

Zabudowa — Osiedle Robotnicze, Wałbrzych

80%adresów w budynkach jednorodzinnych
20%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 10 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Robotnicze

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
119 mdo najbliższego przystanku
1,9 kmdo stacji kolejowej Wałbrzych Miasto
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Dubois119 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Bema Korczaka 2 perony/słupki255 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Żołnierska 2 perony/słupki262 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wańkowicza Dubois 2 perony/słupki280 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wańkowicza Andersa 2 perony/słupki466 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Andersa Wańkowicza 2 perony/słupki558 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
BWańkowicza Bema647 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wańkowicza Bema672 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Andersa Daszyńskiego 2 perony/słupki672 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Przyjaciół Żołnierza689 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 53Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2, ul. Melchiora Wańkowicza 13, 58-304 Wałbrzych1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ceny mieszkań — Osiedle Robotnicze, Wałbrzych

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4497 zł/m²miejscowość: Wałbrzych · 2001 transakcji
typowo 3280–5576 zł/m², mediana ceny 200 000 zł, śr. 48,1 m²

Trend (miejscowość)

2024 II półr.
4525 zł/m²198
2025 I półr.
4693 zł/m²563
2025 II półr.
4515 zł/m²621
2026 I półr.
4284 zł/m²510
2026 II półr.
4704 zł/m²109

Inne ulice — Wałbrzych

Wszystkie ulice: Wałbrzych →

Osiedle Robotnicze w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Robotnicze w miejscowości Wałbrzych?

Wszystkie 10 adresy przy Osiedle Robotnicze (Wałbrzych) mają kod pocztowy 58-304.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Robotnicze (Wałbrzych)?

Identyfikator ULIC to 15280, a SIMC miejscowości Wałbrzych to 0983681. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0983681 + 15280.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Robotnicze?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Robotnicze w miejscowości Wałbrzych zarejestrowano 10 punktów adresowych (numery od 1 do 10).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury