Aleja Lipowa, Oddział

Aleja Lipowa, Oddział — gmina Żabia Wola, powiat grodziski, woj. mazowieckie. 8 adresów, kod pocztowy 96-321.

Nazwa
Aleja Lipowa
Miejscowość
Oddział SIMC 0740560
ULIC (TERYT)
30312
Gmina
Żabia Wola TERC 1405062
Powiat
grodziski
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
96-321
Numery
1 – 22B

Adresy — Aleja Lipowa (8)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Lipowa 196-32152.01406520.638447
Aleja Lipowa 496-32152.01364020.638808
Aleja Lipowa 596-32152.01386320.638990
Aleja Lipowa 696-32152.01352720.639447
Aleja Lipowa 796-32152.01369420.639552
Aleja Lipowa 2096-32152.01038920.641760
Aleja Lipowa 2296-32152.01060520.642953
Aleja Lipowa 22B96-32152.01013520.642585

Zabudowa — Aleja Lipowa, Oddział

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 5 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Lipowa

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
280 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Oddział280 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Stary Oddział456 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Dawny budynek Szkoły Podstawowej, Słubica Dobra ul. Słoneczna 36, 96-321 Żabia Wola1, 4, 5, 6, 7, 20, 22, 22B

Inne ulice — Oddział

Wszystkie ulice: Oddział →

Aleja Lipowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Lipowa w miejscowości Oddział?

Wszystkie 8 adresy przy Aleja Lipowa (Oddział) mają kod pocztowy 96-321.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Lipowa (Oddział)?

Identyfikator ULIC to 30312, a SIMC miejscowości Oddział to 0740560. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0740560 + 30312.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Lipowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Lipowa w miejscowości Oddział zarejestrowano 8 punktów adresowych (numery od 1 do 22B).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury