Osiedle Dziewanny, Wierzyce

Osiedle Dziewanny, Wierzyce — gmina Łubowo, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 11 adresów, kod pocztowy 62-262.

Nazwa
Osiedle Dziewanny
Miejscowość
Wierzyce SIMC 0588559
ULIC (TERYT)
45959
Gmina
Łubowo TERC 3003062
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-262
Numery
1A – 15

Adresy — Osiedle Dziewanny (11)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Dziewanny 1A62-26252.45664417.377676
Osiedle Dziewanny 262-26252.45696117.378158
Osiedle Dziewanny 362-26252.45791117.378674
Osiedle Dziewanny 462-26252.45850217.380120
Osiedle Dziewanny 4A62-26252.45817317.379908
Osiedle Dziewanny 662-26252.45690117.379201
Osiedle Dziewanny 762-26252.45669017.379107
Osiedle Dziewanny 962-26252.45690017.380624
Osiedle Dziewanny 1362-26252.45771117.380441
Osiedle Dziewanny 1462-26252.45788917.380774
Osiedle Dziewanny 1562-26252.45821617.381551

Zabudowa — Osiedle Dziewanny, Wierzyce

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 6 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Dziewanny

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
318 mdo najbliższego przystanku
3,9 kmdo stacji kolejowej Lednogóra
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wierzyce 2 perony/słupki318 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wierzyce II410 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Sala wiejska w Wierzycach, Wierzyce os. Osiedle Leśne 7, 62-262 Fałkowo1A, 2, 3, 4, 4A, 6, 7, 9, 13, 14, 15

Inne ulice — Wierzyce

Wszystkie ulice: Wierzyce →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Dziewanny w miejscowości Wierzyce?

Wszystkie 11 adresy przy Osiedle Dziewanny (Wierzyce) mają kod pocztowy 62-262.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Dziewanny (Wierzyce)?

Identyfikator ULIC to 45959, a SIMC miejscowości Wierzyce to 0588559. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0588559 + 45959.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Dziewanny?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Dziewanny w miejscowości Wierzyce zarejestrowano 11 punktów adresowych (numery od 1A do 15).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury