Osiedle Topolowe, Wierzyce

Osiedle Topolowe, Wierzyce — gmina Łubowo, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 35 adresów, kod pocztowy 62-262.

Nazwa
Osiedle Topolowe
Miejscowość
Wierzyce SIMC 0588559
ULIC (TERYT)
46064
Gmina
Łubowo TERC 3003062
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-262
Numery
2 – 62

Adresy — Osiedle Topolowe (35)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Topolowe 262-26252.46649517.398626
Osiedle Topolowe 2A62-26252.46615717.399208
Osiedle Topolowe 462-26252.46400317.397062
Osiedle Topolowe 962-26252.46230317.394460
Osiedle Topolowe 1062-26252.46312617.386966
Osiedle Topolowe 10A62-26252.46298617.387810
Osiedle Topolowe 1162-26252.46427117.390225
Osiedle Topolowe 1262-26252.46319817.386165
Osiedle Topolowe 2062-26252.46386717.385898
Osiedle Topolowe 2162-26252.46366217.385848
Osiedle Topolowe 2262-26252.46346717.385793
Osiedle Topolowe 2362-26252.46325517.385746
Osiedle Topolowe 2462-26252.46353617.385234
Osiedle Topolowe 2562-26252.46362117.384650
Osiedle Topolowe 2662-26252.46396917.384659
Osiedle Topolowe 2862-26252.46466917.385124
Osiedle Topolowe 3262-26252.46224017.388958
Osiedle Topolowe 3562-26252.45757217.386802
Osiedle Topolowe 3762-26252.45794117.386191
Osiedle Topolowe 3962-26252.45779317.386309
Osiedle Topolowe 4062-26252.45887117.385746
Osiedle Topolowe 4462-26252.45986717.383938
Osiedle Topolowe 5062-26252.46206917.393083
Osiedle Topolowe 5162-26252.46208517.392464
Osiedle Topolowe 5262-26252.46212617.392115
Osiedle Topolowe 5362-26252.46219317.391759
Osiedle Topolowe 5462-26252.46225617.391443
Osiedle Topolowe 5562-26252.46230517.390989
Osiedle Topolowe 5662-26252.46235117.390648
Osiedle Topolowe 5762-26252.46239917.390301
Osiedle Topolowe 5862-26252.46245417.389954
Osiedle Topolowe 5962-26252.46250217.389587
Osiedle Topolowe 6062-26252.46254017.389269
Osiedle Topolowe 6162-26252.46261017.388867
Osiedle Topolowe 6262-26252.46265617.388540

Zabudowa — Osiedle Topolowe, Wierzyce

87,5%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
12,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,7kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 16 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Topolowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
507 mdo najbliższego przystanku
3,5 kmdo stacji kolejowej Lednogóra
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wierzyce II507 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wierzyce586 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Sala wiejska w Wierzycach, Wierzyce os. Osiedle Leśne 7, 62-262 Fałkowo2, 2A, 4, 9, 10, 10A, 11, 12, 20, 21 … 62 (35 numerów)

Inne ulice — Wierzyce

Wszystkie ulice: Wierzyce →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Topolowe w miejscowości Wierzyce?

Wszystkie 35 adresy przy Osiedle Topolowe (Wierzyce) mają kod pocztowy 62-262.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Topolowe (Wierzyce)?

Identyfikator ULIC to 46064, a SIMC miejscowości Wierzyce to 0588559. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0588559 + 46064.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Topolowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Topolowe w miejscowości Wierzyce zarejestrowano 35 punktów adresowych (numery od 2 do 62).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury