Osiedle Pałacowe, Wierzyce

Osiedle Pałacowe, Wierzyce — gmina Łubowo, powiat gnieźnieński, woj. wielkopolskie. 51 adresów, kod pocztowy 62-262.

Nazwa
Osiedle Pałacowe
Miejscowość
Wierzyce SIMC 0588559
ULIC (TERYT)
45958
Gmina
Łubowo TERC 3003062
Powiat
gnieźnieński
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
62-262
Numery
2 – 69

Adresy — Osiedle Pałacowe (51)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Pałacowe 262-26252.45437117.384789
Osiedle Pałacowe 562-26252.45460117.385655
Osiedle Pałacowe 662-26252.45457417.385783
Osiedle Pałacowe 762-26252.45454317.385988
Osiedle Pałacowe 862-26252.45465617.386515
Osiedle Pałacowe 962-26252.45447117.387426
Osiedle Pałacowe 1062-26252.45445017.386374
Osiedle Pałacowe 10A62-26252.45427717.386436
Osiedle Pałacowe 1162-26252.45427517.388281
Osiedle Pałacowe 1562-26252.45344217.386229
Osiedle Pałacowe 1962-26252.45166417.385645
Osiedle Pałacowe 3062-26252.45378417.388272
Osiedle Pałacowe 3162-26252.45234617.390928
Osiedle Pałacowe 3262-26252.45217217.390886
Osiedle Pałacowe 3362-26252.45192917.390860
Osiedle Pałacowe 3462-26252.45169817.390673
Osiedle Pałacowe 3562-26252.45154817.390428
Osiedle Pałacowe 3662-26252.45142417.390273
Osiedle Pałacowe 3762-26252.45239917.390374
Osiedle Pałacowe 3862-26252.45217717.390362
Osiedle Pałacowe 3962-26252.45196917.390108
Osiedle Pałacowe 4062-26252.45181417.389948
Osiedle Pałacowe 4162-26252.45167617.389752
Osiedle Pałacowe 4262-26252.45147217.389353
Osiedle Pałacowe 4362-26252.45130817.389570
Osiedle Pałacowe 4462-26252.45123117.389836
Osiedle Pałacowe 4562-26252.45089417.389529
Osiedle Pałacowe 4662-26252.45098117.389183
Osiedle Pałacowe 4762-26252.45108017.388966
Osiedle Pałacowe 4862-26252.45117517.388667
Osiedle Pałacowe 4962-26252.45127517.388433
Osiedle Pałacowe 5062-26252.45135817.388141
Osiedle Pałacowe 5162-26252.45148117.387887
Osiedle Pałacowe 5262-26252.45181117.388233
Osiedle Pałacowe 5362-26252.45161517.388792
Osiedle Pałacowe 5462-26252.45178917.388965
Osiedle Pałacowe 5562-26252.45189617.389160
Osiedle Pałacowe 5662-26252.45202517.388630
Osiedle Pałacowe 5762-26252.45214117.388389
Osiedle Pałacowe 5862-26252.45243017.388661
Osiedle Pałacowe 5962-26252.45267117.388911
Osiedle Pałacowe 6062-26252.45280517.389354
Osiedle Pałacowe 6162-26252.45269717.390047
Osiedle Pałacowe 6262-26252.45263617.390406
Osiedle Pałacowe 6362-26252.45262117.391055
Osiedle Pałacowe 6462-26252.45276817.390903
Osiedle Pałacowe 6562-26252.45290317.390698
Osiedle Pałacowe 6662-26252.45304117.390485
Osiedle Pałacowe 6762-26252.45315717.390208
Osiedle Pałacowe 6862-26252.45294817.390054
Osiedle Pałacowe 6962-26252.45342117.389995

Zabudowa — Osiedle Pałacowe, Wierzyce

93,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
6,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,4kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 16 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Pałacowe

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
259 mdo najbliższego przystanku
4,5 kmdo stacji kolejowej Lednogóra
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Wierzyce 2 perony/słupki259 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Wierzyce II557 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Sala wiejska w Wierzycach, Wierzyce os. Osiedle Leśne 7, 62-262 Fałkowo2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 15 … 69 (51 numerów)

Inne ulice — Wierzyce

Wszystkie ulice: Wierzyce →

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Pałacowe w miejscowości Wierzyce?

Wszystkie 51 adresy przy Osiedle Pałacowe (Wierzyce) mają kod pocztowy 62-262.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Pałacowe (Wierzyce)?

Identyfikator ULIC to 45958, a SIMC miejscowości Wierzyce to 0588559. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0588559 + 45958.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Pałacowe?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Pałacowe w miejscowości Wierzyce zarejestrowano 51 punktów adresowych (numery od 2 do 69).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury