Osiedle Słoneczne, Kuźnica Grabowska

Osiedle Słoneczne, Kuźnica Grabowska — gmina Kraszewice, powiat ostrzeszowski, woj. wielkopolskie. 21 adresów, kod pocztowy 63-522.

Nazwa
Osiedle Słoneczne
Miejscowość
Kuźnica Grabowska SIMC 0201610
ULIC (TERYT)
38644
Gmina
Kraszewice TERC 3018052
Powiat
ostrzeszowski
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
63-522
Numery
1 – 27

Adresy — Osiedle Słoneczne (21)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Słoneczne 163-52251.50672318.265959
Osiedle Słoneczne 263-52251.50681918.266352
Osiedle Słoneczne 363-52251.50686818.266598
Osiedle Słoneczne 563-52251.50667018.267017
Osiedle Słoneczne 663-52251.50665318.267312
Osiedle Słoneczne 763-52251.50670318.267553
Osiedle Słoneczne 863-52251.50672618.267851
Osiedle Słoneczne 1463-52251.50724918.267416
Osiedle Słoneczne 1563-52251.50719318.267151
Osiedle Słoneczne 1663-52251.50713818.266887
Osiedle Słoneczne 1763-52251.50708018.266612
Osiedle Słoneczne 1863-52251.50702218.265974
Osiedle Słoneczne 1963-52251.50724318.266043
Osiedle Słoneczne 2063-52251.50740718.266059
Osiedle Słoneczne 2163-52251.50757518.266097
Osiedle Słoneczne 2263-52251.50741618.266567
Osiedle Słoneczne 2363-52251.50758618.266854
Osiedle Słoneczne 2463-52251.50761018.267339
Osiedle Słoneczne 2563-52251.50744318.267560
Osiedle Słoneczne 2663-52251.50775818.266790
Osiedle Słoneczne 2763-52251.50783718.266185

Zabudowa — Osiedle Słoneczne, Kuźnica Grabowska

95,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
4,8%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
2,5kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 21 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Słoneczne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
350 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Kuźnica Grabowska350 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Szkoła Podstawowa im. Kardynała Karola Wojtyły w Kuźnicy Grabowskiej, Kuźnica Grabowska 106, 63-522 Kraszewice1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 14, 15, 16 … 27 (21 numerów)

Osiedle Słoneczne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Słoneczne w miejscowości Kuźnica Grabowska?

Wszystkie 21 adresy przy Osiedle Słoneczne (Kuźnica Grabowska) mają kod pocztowy 63-522.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Słoneczne (Kuźnica Grabowska)?

Identyfikator ULIC to 38644, a SIMC miejscowości Kuźnica Grabowska to 0201610. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0201610 + 38644.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Słoneczne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Słoneczne w miejscowości Kuźnica Grabowska zarejestrowano 21 punktów adresowych (numery od 1 do 27).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury