Osiedle Słoneczne, Szprotawa

Osiedle Słoneczne, Szprotawa — gmina miejska Szprotawa, powiat żagański, woj. lubuskie. 16 adresów, kod pocztowy 67-300.

Nazwa
Osiedle Słoneczne
Miejscowość
Szprotawa SIMC 0988603
ULIC (TERYT)
38644
Gmina
Szprotawa TERC 0810074
Powiat
żagański
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
67-300
Numery
1 – 16

Adresy — Osiedle Słoneczne (16)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Słoneczne 167-30051.56217615.525825
Osiedle Słoneczne 267-30051.56202115.526395
Osiedle Słoneczne 367-30051.56220015.526858
Osiedle Słoneczne 467-30051.56229215.527784
Osiedle Słoneczne 567-30051.56222415.528328
Osiedle Słoneczne 667-30051.56243615.528780
Osiedle Słoneczne 767-30051.56264615.529624
Osiedle Słoneczne 867-30051.56258815.530161
Osiedle Słoneczne 967-30051.56256915.530642
Osiedle Słoneczne 1067-30051.56270615.531170
Osiedle Słoneczne 1167-30051.56298715.531191
Osiedle Słoneczne 1267-30051.56329715.531026
Osiedle Słoneczne 1367-30051.56251815.526212
Osiedle Słoneczne 1467-30051.56268915.528191
Osiedle Słoneczne 1567-30051.56299415.529995
Osiedle Słoneczne 1667-30051.56303915.531680

Zabudowa — Osiedle Słoneczne, Szprotawa

0%adresów w budynkach jednorodzinnych
93,8%w budynkach wielorodzinnych
6,3%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
4,8kondygnacji średnio, najwyższy: 5

Na podstawie 16 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Słoneczne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
303 mdo najbliższego przystanku
1,2 kmdo stacji kolejowej Szprotawa
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Szprotawa Skrzyżowanie 2 perony/słupki303 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dom kultury nż 2 perony/słupki402 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Sobieskiego - Szprotawa485 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Szprotawa Ciszów nż576 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 3Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szprotawie, os. Osiedle Słoneczne 16, 67-300 Szprotawa1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 16 (16 numerów)

Ceny mieszkań — Osiedle Słoneczne, Szprotawa

Mediana ceny za m² w transakcjach sprzedaży lokali mieszkalnych z Rejestru Cen Nieruchomości (październik 2024 – wrzesień 2026). Pokazujemy tylko obszary z co najmniej 5 transakcjami.

4167 zł/m²ulica: Osiedle Słoneczne · 17 transakcji
typowo 3741–4978 zł/m², mediana ceny 190 000 zł, śr. 42,6 m²
4125 zł/m²miejscowość: Szprotawa · 56 transakcji
typowo 3002–5152 zł/m², mediana ceny 194 000 zł, śr. 49,3 m²

Trend (ulica)

2025 I półr.
4183 zł/m²6
2025 II półr.
4214 zł/m²5
2026 I półr.
3499 zł/m²4

Inne ulice — Szprotawa

Wszystkie ulice: Szprotawa →

Osiedle Słoneczne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Słoneczne w miejscowości Szprotawa?

Wszystkie 16 adresy przy Osiedle Słoneczne (Szprotawa) mają kod pocztowy 67-300.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Słoneczne (Szprotawa)?

Identyfikator ULIC to 38644, a SIMC miejscowości Szprotawa to 0988603. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0988603 + 38644.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Słoneczne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Słoneczne w miejscowości Szprotawa zarejestrowano 16 punktów adresowych (numery od 1 do 16).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury