Osiedle Słoneczne, Morzeszczyn

Osiedle Słoneczne, Morzeszczyn — gmina Morzeszczyn, powiat tczewski, woj. pomorskie. 52 adresy, kod pocztowy 83-132.

Nazwa
Osiedle Słoneczne
Miejscowość
Morzeszczyn SIMC 0167734
ULIC (TERYT)
38644
Gmina
Morzeszczyn TERC 2214032
Powiat
tczewski
Województwo
pomorskie
Kody pocztowe
83-132
Numery
1 – 62

Adresy — Osiedle Słoneczne (52)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Osiedle Słoneczne 183-13253.84114018.693590
Osiedle Słoneczne 283-13253.84119418.693889
Osiedle Słoneczne 383-13253.84143318.694465
Osiedle Słoneczne 583-13253.84168318.695800
Osiedle Słoneczne 683-13253.84149218.696064
Osiedle Słoneczne 783-13253.84181218.695889
Osiedle Słoneczne 883-13253.84166418.696275
Osiedle Słoneczne 983-13253.84198618.695987
Osiedle Słoneczne 1083-13253.84184118.696366
Osiedle Słoneczne 1183-13253.84222418.695888
Osiedle Słoneczne 1283-13253.84201918.696516
Osiedle Słoneczne 1383-13253.84222118.696487
Osiedle Słoneczne 1483-13253.84233618.696870
Osiedle Słoneczne 1583-13253.84237318.697110
Osiedle Słoneczne 1683-13253.84243918.697377
Osiedle Słoneczne 1783-13253.84254518.697551
Osiedle Słoneczne 1883-13253.84267018.697722
Osiedle Słoneczne 2083-13253.84297318.698020
Osiedle Słoneczne 2183-13253.84344318.698510
Osiedle Słoneczne 2283-13253.84325618.698241
Osiedle Słoneczne 2383-13253.84320918.697906
Osiedle Słoneczne 2483-13253.84318818.697636
Osiedle Słoneczne 2583-13253.84315518.697244
Osiedle Słoneczne 2683-13253.84314018.696974
Osiedle Słoneczne 2783-13253.84314218.696430
Osiedle Słoneczne 2883-13253.84335818.696289
Osiedle Słoneczne 2983-13253.84344818.695662
Osiedle Słoneczne 3083-13253.84315318.695700
Osiedle Słoneczne 3183-13253.84304918.696087
Osiedle Słoneczne 3383-13253.84314118.694658
Osiedle Słoneczne 3483-13253.84298518.694201
Osiedle Słoneczne 3583-13253.84304118.695320
Osiedle Słoneczne 3683-13253.84281418.695518
Osiedle Słoneczne 3783-13253.84267118.694884
Osiedle Słoneczne 3983-13253.84235818.695216
Osiedle Słoneczne 4083-13253.84230918.694946
Osiedle Słoneczne 4183-13253.84223518.694537
Osiedle Słoneczne 4283-13253.84216818.694141
Osiedle Słoneczne 4383-13253.84214918.693746
Osiedle Słoneczne 4783-13253.84148318.692208
Osiedle Słoneczne 4883-13253.84149918.691905
Osiedle Słoneczne 5083-13253.84126018.691770
Osiedle Słoneczne 5183-13253.84123518.692195
Osiedle Słoneczne 5283-13253.84129918.692578
Osiedle Słoneczne 5383-13253.84130818.692801
Osiedle Słoneczne 5483-13253.84149218.693246
Osiedle Słoneczne 5583-13253.84162118.693515
Osiedle Słoneczne 5683-13253.84174118.693744
Osiedle Słoneczne 5883-13253.84193618.694283
Osiedle Słoneczne 6083-13253.84211518.695299
Osiedle Słoneczne 6183-13253.84194518.695250
Osiedle Słoneczne 6283-13253.84179718.695061

Zabudowa — Osiedle Słoneczne, Morzeszczyn

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,9kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 52 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Osiedle Słoneczne

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
288 mdo najbliższego przystanku
842 mdo stacji kolejowej Morzeszczyn
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Morzeszczyn 3 perony/słupki288 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Morzeszczyn 2 perony/słupki625 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Świetlica Urzędu Gminy, ul. Kociewska 12, 83-132 Morzeszczyn1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 … 62 (52 numerów)

Inne ulice — Morzeszczyn

Wszystkie ulice: Morzeszczyn →

Osiedle Słoneczne w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Osiedle Słoneczne w miejscowości Morzeszczyn?

Wszystkie 52 adresy przy Osiedle Słoneczne (Morzeszczyn) mają kod pocztowy 83-132.

Jaki jest kod ULIC ulicy Osiedle Słoneczne (Morzeszczyn)?

Identyfikator ULIC to 38644, a SIMC miejscowości Morzeszczyn to 0167734. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0167734 + 38644.

Ile budynków z adresem jest przy Osiedle Słoneczne?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Osiedle Słoneczne w miejscowości Morzeszczyn zarejestrowano 52 punkty adresowe (numery od 1 do 62).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury