Plac Kościuszki, Lutocin

Plac Kościuszki, Lutocin — gmina Lutocin, powiat żuromiński, woj. mazowieckie. 22 adresy, kod pocztowy 09-317.

Nazwa
Plac Kościuszki
Miejscowość
Lutocin SIMC 0119215
ULIC (TERYT)
33607
Gmina
Lutocin TERC 1437042
Powiat
żuromiński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
09-317
Numery
1 – 28

Adresy — Plac Kościuszki (22)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kościuszki 109-31752.98157419.765837
Plac Kościuszki 209-31752.98144819.765790
Plac Kościuszki 309-31752.98128719.765580
Plac Kościuszki 409-31752.98116019.765543
Plac Kościuszki 509-31752.98101719.765498
Plac Kościuszki 609-31752.98087319.765370
Plac Kościuszki 709-31752.98074119.765251
Plac Kościuszki 809-31752.98061219.765121
Plac Kościuszki 909-31752.98047119.765019
Plac Kościuszki 1009-31752.98044019.764777
Plac Kościuszki 1109-31752.98033019.764718
Plac Kościuszki 1509-31752.97954619.765607
Plac Kościuszki 1609-31752.97986519.766172
Plac Kościuszki 1709-31752.98006819.766213
Plac Kościuszki 1809-31752.98021919.766226
Plac Kościuszki 2009-31752.98048719.766434
Plac Kościuszki 2109-31752.98062019.766473
Plac Kościuszki 2209-31752.98076519.766498
Plac Kościuszki 2309-31752.98092519.766560
Plac Kościuszki 2609-31752.98119219.766679
Plac Kościuszki 2709-31752.98128919.766776
Plac Kościuszki 2809-31752.98137119.766788

Zabudowa — Plac Kościuszki, Lutocin

81,8%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
18,2%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 22 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kościuszki

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
143 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Lutocin 3 perony/słupki143 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Samorządowa Szkoła Podstawowa w Lutocinie, ul. Szkolna 14, 09-317 Lutocin1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 28 (22 numerów)

Inne ulice — Lutocin

Wszystkie ulice: Lutocin →

Plac Kościuszki w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kościuszki w miejscowości Lutocin?

Wszystkie 22 adresy przy Plac Kościuszki (Lutocin) mają kod pocztowy 09-317.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kościuszki (Lutocin)?

Identyfikator ULIC to 33607, a SIMC miejscowości Lutocin to 0119215. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0119215 + 33607.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kościuszki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kościuszki w miejscowości Lutocin zarejestrowano 22 punkty adresowe (numery od 1 do 28).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury