Plac Kościuszki, Obrzycko

Plac Kościuszki, Obrzycko — gmina miejska Obrzycko, powiat szamotulski, woj. wielkopolskie. 17 adresów, kod pocztowy 64-520.

Nazwa
Plac Kościuszki
Miejscowość
Obrzycko SIMC 0971212
ULIC (TERYT)
33607
Gmina
Obrzycko TERC 3024011
Powiat
szamotulski
Województwo
wielkopolskie
Kody pocztowe
64-520
Numery
1 – 14

Adresy — Plac Kościuszki (17)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kościuszki 164-52052.70794916.526011
Plac Kościuszki 264-52052.70801616.525818
Plac Kościuszki 364-52052.70806216.525661
Plac Kościuszki 4/164-52052.70808716.525470
Plac Kościuszki 4/264-52052.70799516.525452
Plac Kościuszki 564-52052.70815616.525358
Plac Kościuszki 664-52052.70820916.525198
Plac Kościuszki 764-52052.70827016.525017
Plac Kościuszki 864-52052.70832216.524842
Plac Kościuszki 964-52052.70837116.524682
Plac Kościuszki 1064-52052.70851516.525311
Plac Kościuszki 10A64-52052.70878516.525378
Plac Kościuszki 1164-52052.70849316.525590
Plac Kościuszki 1264-52052.70847916.525806
Plac Kościuszki 1364-52052.70846616.526020
Plac Kościuszki 13/364-52052.70872416.526056
Plac Kościuszki 1464-52052.70829016.525763

Zabudowa — Plac Kościuszki, Obrzycko

88,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
5,9%w budynkach wielorodzinnych
5,9%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,5kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 17 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kościuszki

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
78 mdo najbliższego przystanku
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Rynek Obrzycko78 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Dworcowa Obrzycko 2 perony/słupki365 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Obrzycko391 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
Zielonagóra583 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Zespół Szkół w Mieście Obrzycko, ul. Plac Lipowy 12, 64-520 Obrzycko1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9 … 14 (17 numerów)

Inne ulice — Obrzycko

Wszystkie ulice: Obrzycko →

Plac Kościuszki w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kościuszki w miejscowości Obrzycko?

Wszystkie 17 adresy przy Plac Kościuszki (Obrzycko) mają kod pocztowy 64-520.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kościuszki (Obrzycko)?

Identyfikator ULIC to 33607, a SIMC miejscowości Obrzycko to 0971212. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0971212 + 33607.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kościuszki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kościuszki w miejscowości Obrzycko zarejestrowano 17 punktów adresowych (numery od 1 do 14).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury