Plac Kościuszki, Skwierzyna

Plac Kościuszki, Skwierzyna — gmina miejska Skwierzyna, powiat międzyrzecki, woj. lubuskie. 20 adresów, kod pocztowy 66-440.

Nazwa
Plac Kościuszki
Miejscowość
Skwierzyna SIMC 0935699
ULIC (TERYT)
33607
Gmina
Skwierzyna TERC 0803054
Powiat
międzyrzecki
Województwo
lubuskie
Kody pocztowe
66-440
Numery
1 – 20

Adresy — Plac Kościuszki (20)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kościuszki 166-44052.58824015.501855
Plac Kościuszki 266-44052.58818715.501853
Plac Kościuszki 366-44052.58813115.501855
Plac Kościuszki 466-44052.58807915.501853
Plac Kościuszki 566-44052.58802915.501851
Plac Kościuszki 666-44052.58797615.501856
Plac Kościuszki 766-44052.58792315.501857
Plac Kościuszki 866-44052.58786715.501858
Plac Kościuszki 966-44052.58788115.502328
Plac Kościuszki 1066-44052.58793515.502329
Plac Kościuszki 1166-44052.58799015.502325
Plac Kościuszki 1266-44052.58804115.502318
Plac Kościuszki 1366-44052.58809315.502317
Plac Kościuszki 1466-44052.58814615.502321
Plac Kościuszki 1566-44052.58819915.502314
Plac Kościuszki 1666-44052.58825315.502310
Plac Kościuszki 1766-44052.58830715.502308
Plac Kościuszki 1866-44052.58836015.502310
Plac Kościuszki 1966-44052.58853615.502382
Plac Kościuszki 2066-44052.58880315.501891

Zabudowa — Plac Kościuszki, Skwierzyna

100%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
0%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 2

Na podstawie 20 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kościuszki

słabadostępność komunikacyjna (17 pkt)
323 mdo najbliższego przystanku
2linii w promieniu 800 m
323 mdo stacji kolejowej Skwierzyna
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
Skwierzyna 2 perony/słupki323 mICREG18 05:13–22:31

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Ośrodek Sportu i Rekreacji (kawiarnia) w Skwierzynie, ul. Sportowa 1, 66-440 Skwierzyna1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 20 (20 numerów)

Inne ulice — Skwierzyna

Wszystkie ulice: Skwierzyna →

Plac Kościuszki w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kościuszki w miejscowości Skwierzyna?

Wszystkie 20 adresy przy Plac Kościuszki (Skwierzyna) mają kod pocztowy 66-440.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kościuszki (Skwierzyna)?

Identyfikator ULIC to 33607, a SIMC miejscowości Skwierzyna to 0935699. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0935699 + 33607.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kościuszki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kościuszki w miejscowości Skwierzyna zarejestrowano 20 punktów adresowych (numery od 1 do 20).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury