Plac Kościuszki, Małogoszcz

Plac Kościuszki, Małogoszcz — gmina miejska Małogoszcz, powiat jędrzejowski, woj. świętokrzyskie. 34 adresy, kod pocztowy 28-366.

Nazwa
Plac Kościuszki
Miejscowość
Małogoszcz SIMC 0249343
ULIC (TERYT)
33607
Gmina
Małogoszcz TERC 2602034
Powiat
jędrzejowski
Województwo
świętokrzyskie
Kody pocztowe
28-366
Numery
1 – 31

Adresy — Plac Kościuszki (34)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Plac Kościuszki 128-36650.81275520.265545
Plac Kościuszki 228-36650.81278020.265362
Plac Kościuszki 328-36650.81279320.265288
Plac Kościuszki 428-36650.81281420.265174
Plac Kościuszki 528-36650.81283820.265038
Plac Kościuszki 628-36650.81286120.264901
Plac Kościuszki 728-36650.81288620.264753
Plac Kościuszki 828-36650.81290220.264648
Plac Kościuszki 928-36650.81277520.264352
Plac Kościuszki 1028-36650.81268720.264307
Plac Kościuszki 1128-36650.81259720.264262
Plac Kościuszki 1228-36650.81252220.264230
Plac Kościuszki 1328-36650.81246420.264202
Plac Kościuszki 1428-36650.81239620.264167
Plac Kościuszki 14A28-36650.81239220.264157
Plac Kościuszki 1528-36650.81230920.264121
Plac Kościuszki 1628-36650.81223420.264074
Plac Kościuszki 1728-36650.81210320.264224
Plac Kościuszki 1828-36650.81207920.264356
Plac Kościuszki 1928-36650.81205220.264496
Plac Kościuszki 2028-36650.81202420.264647
Plac Kościuszki 2128-36650.81199720.264799
Plac Kościuszki 2228-36650.81196320.264938
Plac Kościuszki 22A28-36650.81164420.264852
Plac Kościuszki 2328-36650.81194620.265062
Plac Kościuszki 2428-36650.81191520.265228
Plac Kościuszki 2528-36650.81209920.265455
Plac Kościuszki 2628-36650.81216820.265496
Plac Kościuszki 2728-36650.81225420.265541
Plac Kościuszki 2828-36650.81234020.265588
Plac Kościuszki 2928-36650.81243020.265636
Plac Kościuszki 3028-36650.81250520.265680
Plac Kościuszki 30A28-36650.81246120.265927
Plac Kościuszki 3128-36650.81259920.265733

Zabudowa — Plac Kościuszki, Małogoszcz

55,9%adresów w budynkach jednorodzinnych
0%w budynkach wielorodzinnych
44,1%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,6kondygnacji średnio, najwyższy: 3

Na podstawie 34 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Plac Kościuszki

brak danych rozkładowychdostępność komunikacyjna
150 mdo najbliższego przystanku
4,2 kmdo stacji kolejowej Małogoszcz
PrzystanekOdległośćLinie tramwajautobusmetrokolejOdjazdy w dzień roboczy
przystanek150 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—
MAŁOGOSZCZ / ul. Jędrzejowska (osiedle) / 01330 mautobus/tramwaj — brak rozkładu w danych—

Suma odjazdów w typowy dzień roboczy z przystanków w promieniu 800 m, ważona odległością (pełna waga do 300 m). Progi: ≥2000 bardzo dobra, ≥600 dobra, ≥150 średnia. Rozkłady: pliki GTFS przewoźników (lista źródeł); przystanki poza tymi miastami — BDOT10k (bez rozkładu).

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 1Urząd Miasta i Gminy w Małogoszczu (sala konferencyjna), ul. Jaszowskiego 3A, 28-366 Małogoszcz1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 … 31 (34 numerów)

Inne ulice — Małogoszcz

Wszystkie ulice: Małogoszcz →

Plac Kościuszki w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Plac Kościuszki w miejscowości Małogoszcz?

Wszystkie 34 adresy przy Plac Kościuszki (Małogoszcz) mają kod pocztowy 28-366.

Jaki jest kod ULIC ulicy Plac Kościuszki (Małogoszcz)?

Identyfikator ULIC to 33607, a SIMC miejscowości Małogoszcz to 0249343. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0249343 + 33607.

Ile budynków z adresem jest przy Plac Kościuszki?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Plac Kościuszki w miejscowości Małogoszcz zarejestrowano 34 punkty adresowe (numery od 1 do 31).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury