Aleja Lipowa, Skarżyn

Aleja Lipowa, Skarżyn — gmina Płońsk, powiat płoński, woj. mazowieckie. 66 adresów, kod pocztowy 09-100.

Nazwa
Aleja Lipowa
Miejscowość
Skarżyn SIMC 0122192
ULIC (TERYT)
30312
Gmina
Płońsk TERC 1420092
Powiat
płoński
Województwo
mazowieckie
Kody pocztowe
09-100
Numery
1 – 73

Adresy — Aleja Lipowa (66)

NumerKod pocztowySzer. (lat)Dł. (lon)
Aleja Lipowa 109-10052.59734320.353123
Aleja Lipowa 209-10052.59847820.351893
Aleja Lipowa 2A09-10052.59831420.350964
Aleja Lipowa 2B09-10052.59819620.350565
Aleja Lipowa 2C09-10052.59822720.350203
Aleja Lipowa 2D09-10052.59826620.349845
Aleja Lipowa 2E09-10052.59834420.349531
Aleja Lipowa 2F09-10052.59837820.349190
Aleja Lipowa 2G09-10052.59843520.348831
Aleja Lipowa 2H09-10052.59848320.348493
Aleja Lipowa 2J09-10052.59892020.348571
Aleja Lipowa 2L09-10052.59886020.349341
Aleja Lipowa 2M09-10052.59881120.349690
Aleja Lipowa 609-10052.59959320.340627
Aleja Lipowa 809-10052.59969220.338655
Aleja Lipowa 909-10052.59763220.351836
Aleja Lipowa 1009-10052.59971820.338213
Aleja Lipowa 1309-10052.59792020.350936
Aleja Lipowa 1409-10052.59977220.337661
Aleja Lipowa 1509-10052.59798920.350557
Aleja Lipowa 15A09-10052.59799920.350369
Aleja Lipowa 1609-10052.59988220.337390
Aleja Lipowa 1709-10052.59803420.350163
Aleja Lipowa 17A09-10052.59808420.349790
Aleja Lipowa 17B09-10052.59780920.349764
Aleja Lipowa 19A09-10052.59800320.349567
Aleja Lipowa 19B09-10052.59781720.349504
Aleja Lipowa 2409-10052.60333120.328221
Aleja Lipowa 25D09-10052.59755020.349400
Aleja Lipowa 25F09-10052.59745420.350050
Aleja Lipowa 2809-10052.60328020.326754
Aleja Lipowa 3009-10052.60136020.325271
Aleja Lipowa 3209-10052.60383220.325552
Aleja Lipowa 32A09-10052.60137320.324915
Aleja Lipowa 3409-10052.60139120.323789
Aleja Lipowa 3509-10052.59942120.338422
Aleja Lipowa 3609-10052.60156020.323416
Aleja Lipowa 4009-10052.60376920.323471
Aleja Lipowa 4409-10052.60170820.321755
Aleja Lipowa 4609-10052.60179820.320309
Aleja Lipowa 46A09-10052.60189720.320058
Aleja Lipowa 4809-10052.60197620.318814
Aleja Lipowa 48a09-10052.60207220.318490
Aleja Lipowa 4909-10052.60106020.322726
Aleja Lipowa 49A09-10052.60085220.322650
Aleja Lipowa 5109-10052.60096320.322172
Aleja Lipowa 5209-10052.60229520.316681
Aleja Lipowa 5309-10052.60141820.320570
Aleja Lipowa 5409-10052.60249920.316534
Aleja Lipowa 5509-10052.60146620.319752
Aleja Lipowa 55a09-10052.60149420.319087
Aleja Lipowa 5609-10052.60233720.315600
Aleja Lipowa 5809-10052.60281520.314293
Aleja Lipowa 5909-10052.60211020.313249
Aleja Lipowa 6009-10052.60330920.314236
Aleja Lipowa 6109-10052.60179820.313822
Aleja Lipowa 6209-10052.60315420.313957
Aleja Lipowa 6509-10052.60499820.311229
Aleja Lipowa 6709-10052.60546320.310503
Aleja Lipowa 67A09-10052.60553120.310407
Aleja Lipowa 67B09-10052.60550620.309188
Aleja Lipowa 67C09-10052.60559720.309540
Aleja Lipowa 6909-10052.60636520.309571
Aleja Lipowa 7009-10052.60414120.314100
Aleja Lipowa 7109-10052.60622220.309315
Aleja Lipowa 7309-10052.60669720.308845

Zabudowa — Aleja Lipowa, Skarżyn

77,2%adresów w budynkach jednorodzinnych
5,3%w budynkach wielorodzinnych
17,5%w innych budynkach (usługi, biura, gospodarcze)
1,2kondygnacji średnio, najwyższy: 3
2adresów w budynkach w budowie

Na podstawie 57 adresów dopasowanych do budynków z Bazy Danych Obiektów Topograficznych BDOT10k (GUGiK).

Komunikacja przy ulicy Aleja Lipowa

Brak przystanków w promieniu 800 m.

Obwody głosowania

ObwódLokal wyborczyNumery
nr 7Świetlica w Skarżynie, Skarżyn ul. Aleja Lipowa 16, 09-100 Płońsk1, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H … 73 (66 numerów)

Inne ulice — Skarżyn

Wszystkie ulice: Skarżyn →

Aleja Lipowa w innych miejscowościach

Najczęstsze pytania

Jaki kod pocztowy ma Aleja Lipowa w miejscowości Skarżyn?

Wszystkie 66 adresy przy Aleja Lipowa (Skarżyn) mają kod pocztowy 09-100.

Jaki jest kod ULIC ulicy Aleja Lipowa (Skarżyn)?

Identyfikator ULIC to 30312, a SIMC miejscowości Skarżyn to 0122192. Pełny identyfikator TERYT ulicy: 0122192 + 30312.

Ile budynków z adresem jest przy Aleja Lipowa?

W Państwowym Rejestrze Granic przy Aleja Lipowa w miejscowości Skarżyn zarejestrowano 66 punktów adresowych (numery od 1 do 73).

💬 Pomoc B2B / WhatsApp
👨‍💻Inżynier B2B OnlineWsparcie integracji API adresów

Pomożemy wdrożyć API, dobrać plan i przygotować ofertę dla firmy.

✉️[email protected]Wyceny, plan Business, faktury